top fight logo export web
Martina Jindrová ve svém prvním vystoupení v zámořské organizaci PFL prostě zabodovala.

Výhra v zápase, uznání od hvězdné poroty a šance na milion dolarů

Martina Jindrová ve svém prvním vystoupení v zámořské organizaci PFL prostě zabodovala.

Na turnaji PFL Challenger v Orlandu dokázala v dramatickém a tvrdém zápase porazit Portugalku Jacqueline Cavalcanti 2:1 na body.  K zápasu nastoupila s ukrajinskou vlajkou, aby podpořili válkou devastovanou zem. Po náročném zápase zářila štěstím a vysvětlila, proč se více nesnažila jít po knockoutu.

„Je to neuvěřitelné, jsem překvapená a opravdu šťastná! Ve druhém kole jsem ji chtěla ukončit, ale byla jsem trochu unavená, ale jsem šťastná.“

Svou práci odvedla Martina na jedničku, ale stále to nemuselo stačit na kontrakt a šanci zabojovat v nové sezóně PFL o rovný milion dolarů.

Jediná postupující se totiž vybírala hned ze čtyř zápasů, a navíc ty tři předchozí našly svoji vítězku již v prvním kole. O tom, kdo se bude na konci radovat, rozhodovala porota a také hlasování fanoušků.

Ti vybrali jako svoji favoritku třiatřicetiletou Američanku Jeslen Michelle. Bojovnice s přezdívkou „Demoliční Koule“ vyhrála po necelých čtyřech minutách TKO. Na řadu poté přišlo hlasování odborníků, které reprezentoval Tyron Woodley, Vitor Belfort a Jarvis Landry.

Hvězdy poslední dekády byly nejvíce ohromeni výkonem právě Martiny Jidróvé a ta se tak dostala do finále, které měl rozhodnout majitel organizace Ray Sefo. Legenda K1, která během své kariéry rozdala více čtyřicet knockoutů, si jako vítězku vybrala právě českou bojovnici!

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.