top fight logo export web
6284e9abdc30085c2f2d1f6e568eaede2487d0b9

Výsledek: Irene Aldana vs. Lucie Pudilová. Lucie Pudilová předvedla úžasný výkon, na výhru to ale nestačilo

Lucie Pudilová po vyrovnané bitvě prohrála s Irene Aldana na body, ale rozhodně se za svůj výkon nemusí stydět. Naopak předvedla neuvěřitelné srdce a hlavně tvrdost, kterou ocenili i fanoušci.

Kladně se vyjádřili přítomní komentátoři Joe Rogan nebo dvojnásobný UFC šampion Daniel Cormier, kteří se zápasem skvěle bavili. „Tohle je ukázka postoje na té nejvyšší úrovní,“ hodnotil například Joe Rogan výkony obou bojovnic.

Navzdory prohře byl Lucčin výkon nádhernou reklamou pro MMA v Česku. Po takto skvělém výkonu a vyrovnaném zápase se dá předpokládat, že Lucka v budoucnu znovu dostane odpovídající soupeřku.

Výkon Lucie Pudilové už oblétá svět

„Jaká válka. Lucie Pudilová tam nechala všechno,“ UFC Europe.

 „Válka! Irene Aldana vítězí nad Lucií Pudilovou po krvavé bitvě,“ MMA Junkie.

„Irene Aldana poráží Lucii Pudilovou via split decision. Fantastický zápas,“ MMA Fighting.

Zahraniční stránky začaly okamžitě informovat o skvělé bitvě Pudilová vs. Aldana, která, nebýt na číslovaném turnaji, by si zasloužila bonus za zápas večera. Možná se Lucka odměny v podobě 50 000 dolarů dočká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.