top fight logo export web
vemola marpo vysledky vitez

Výsledek zápasu Vémola vs. Marpo? Znechucené publikum, vyhrožování a případná odveta

Sobotní turnaj Oktagon Underground přinesl hořkou tečku právě s posledním zápasem Karlos Vémola vs. Marpo. Bitva prý podle fanoušků nebyla vůbec pohledná, neměla nic společného s boxem a ještě prý byla ukončena předčasně.

Možná organizátoři dobře věděli, proč sobotní event propagovali jako společenskou akci a ne jako událost boxu. Nešetřili ani slovem exhibice, což dle ohlasů publika udělali dobře.

„Tak takovou frašku jsem tu za patnáct let neviděl. Řekněte mi, co tam ti kluci trénovali? Doufám, že tomu nechtějí říkat box. Na Oktagon už se po tomhle dívat nebudu. Mám dojem, že tu jde někomu jen o peníze a udělá pro ně cokoliv. Kdo má soudnost, nemůže tohle postavit před plnou halu,“ nadával jeden ze zklamaných nadšenců při odchodu z O2 areny.

„Nejlepší je, jak se vždy vymlouvají na rozhodčí, ale nikdo nevezme zodpovědnost do svých rukou. Už to bylo několikrát a furt dokola. Tohle už je fakt vidět. Že se nestydí.“

vemola marpo vysledky vyjadreni

Samotný zápas měl jasný průběh, Vémola tlačil neustále Petřinu na provazy a rozdával háky a zvedáky. I když se nejednalo o příliš atraktivní podívanou, svůj účel to plnilo a Marpo vypadal s každou minutou hůř a hůř.

Ve čtvrtém kole už to rozhodčí nevydržel, souboj ukončil a začala mela. Jeden z trenérů Marpa dokonce vyhrožoval Vémolovi přímo v ringu, že si ho najde.

„Vůbec nevím, kdo to byl, ale byl to nějaký trenér Marpa. Pokřikoval tam, že si mě najde. Kde by mě chtěl hledat? Tohle nejsou devadesátá léta. Jsem úplně znechucen,“ vypráví ihned Vémola v šatně svůj zážitek.

A co říká na případnou odvetu? „Hele, je to jednoduchý. Když mi někdo nabídne ještě lepší peníze, tak do toho klidně jdu a odvetu si dáme.“

Dle komentářů a vyjádření fanoušků na sociálních sítích se jednalo o velké zklamání, tak uvidíme, co tentokrát vymyslí hlava organizace Ondra Novotný, aby rozhněvané příznivce boxu dostal zpět na svoji stranu.

Box Oktagon Underground: Vémola vs. Marpo výsledky

Luděk Greguš – Alessio Malatesta – Na body
Milan Páleš – Jakub Bahník – Na body
Vladimír Lengál – Michael Krčmář – Na body
Lucie Sedláčková – Milena Kolevová – Na body
Leandro Silva – Marek MazuchKO, 2. kolo
Václav Mikulášek – Michal Kotalík – Na body
Ronald Paradeiser – Vladimír MoravčíkNa body
Jonas Mågård – Václav SivákNa body
Miloš Petrášek – Samuel Krištofič – REMÍZA
Karlos Vémola – Otakar „Marpo“ Petřina – TKO, 4. kolo

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.