Patrik Kincl má zájem o odvetu s Karlosem Vémolou

Patrik Kincl má zájem o odvetu s Karlosem Vémolou. Zveřejnil to na své sociální síti a dodal, že byl po úderu prstem do oka oslabený. I tak je přesvědčený, že nešlo o úmysl, ale je si jistý, že to ovlivnilo jeho výkon.

Byl to boj až do posledního kola! Nejslavnější český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola v O2 aréně porazil svého rivala Patrika Kincla až na body. „Tohle je konec s českými soupeři,“ vzkázala po krvavé řeži česká jednička. Kromě toho také Vémola před sokem, do kterého se týdny trefoval, po zápase smekl.

Karlos Vémola zareagoval, že za stejné peníze do ringu s Kinclem klidně půjde. Naskytla se tedy otázka, vymyslí něco organizace XFN a bude mít zájem o odvetu Kincl vs. Vémola?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin