Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Petr Kareš není majitelem XFN, následující tři zápasy bude bojovat zadarmo!

Poslední dobou se lidé hodně ptali, kdo stojí za vzkříšením organizace XFN a jaké jsou k jejímu návratu důvody. Na tyto otázky více než jasně odpověděla společnost Double Red, která nám byla doposud prezentována za jednoho z hlavních investorů. Pravdou však zůstává, že ona sama je majitelem.

„Double Red je novým majitelem, nikoliv sponzorem XFN,“ znělo v prohlášení společnosti. „Hlavní podmínkou převzetí a ‚uzdravení‘ (od dluhů) byla dohoda s Petrem Karešem, že odboxuje minimálně 3 zápasy bez nároku na honorář, který bude použitý na úhradu starých závazků vůči zápasníkům a lidem, kteří neobdrželi peníze za vrácené lístky.“

Výsledek obrázku pro double red xfn

Petr Kareš tedy není žádným majitelem, a dokonce se může zpochybnit i jeho pozice promotéra. Původní plán byl ten, že se hned jeho první zápas uskuteční v Praze (proti Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi), ten však byl později přesunut do Bratislavy, kde se dá očekávat více příznivců slovenského borce. Sám Kareš následně musel přijmout přezdívku „Voldemort“, u níž se dá dost silně pochybovat, že by si ji vybral dobrovolně. Zmíněné tahy nepochybně neprovedl on, nýbrž noví vlastníci z Double Red.

„Takto zněla naše dohoda s tím, že Double Red nenese za staré dluhy žádnou zodpovědnost. Upřímně nám záleželo na dořešení této situace (kdy XFN dlužilo spoustě lidem i zápasníkům), jelikož víme, že lidem tyto peníze skutečně chybí a jsou vděční za každou malou výpomoc. V případě zániku organizace XFN by s největší pravděpodobností svoje peníze nikdy nedostali. Takové řešení by nikomu neprospělo.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin