OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Petr Monster Kníže welterweight šampionem organizace XFN?

Petr Kníže dostává příležitost k titulovém zápasu o pás šampióna XFN ve velterové váze.

Petr Monster Kníže welterweight šampionem organizace XFN

„Patrik Kincl se prozatím rozhodnul zápasit ve střední a Petr je naopak připraven plně přejít právě do velteru. Pro případný titulový zápas již jednáme se zajímavý soupeři a v plánu je buď v O2 arena nebo Brno na jaře. Zajímavou možností jsou také Košice, kde se právě jeden z možných titulových soupeřů profiluje. Petr v následujících zápasech tedy nastoupí v -77,11kg proti zahraničním soupeřů s významně pozitivním rekordem a já věřím, že uspěje a následně zamíří do zápasu titulového. Poté, co dominantně porazil Kozmu, Patrik dočasně přechází a Petr zůstává neporažen od roku 2013, kdy si připsal svou jedinou porážku v kariéře s Karlos Terminator Vemola, si zcela jistě tuto možnost zaslouží! Sledujte XFN, kde se dozvíte všechny ostatní informace,“ přišel Petr Kareš na svém profilu se zajímavou novinkou.

XFN tak plní své plány postupně „tvořit“ šampióny i v dalších váhových kategoriích. V případě, že se Kníže skutečně stane welterweight šampionem, se pak samozřejmě do budoucna nabízí možná bitva s Patrikem Kinclem, který je dlouhodobě považován jako #1 této váhové divize, i když se momentálně rozhodl bojovat ve střední váze.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue