Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš na XFN 12 Plzeň opět zrušeno, proč?

Už jednou lítal ve vzduchu fight Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš. Na ten ale nedošlo. Poborský ho zrušil z důvodu: nemoc. Na XFN 12 v Plzni dostal tento duel znovu prostor a do včerejšího dne bylo vše jasné, tedy: zápas Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš se uskuteční.

Jenže dnes přichází XFN a promotér Petr Kareš se smutnou zprávou. Fight je opět zrušen. A důvod? Poborský si tentokrát nepohlídal váhu a dostal tak podmínečné vyloučení z XFN. Navíc mu bude při dalším prohřešku ukončena smlouva.

Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš

Petr Kareš za organizaci XFN

Zápas Poborský vs. Kvapil je zrušen. Poborský není v současné době schopen splnit váhový limit 65,77 kg. Kvapilův tým sice připustil catchweight -69 kg, ale ani na ní jsme se s Dennisem nedohodli. Dennis je mladý a nadějný zápasník, ale má opakovaně problémy s dodržováním fyzické připravenosti do souboje. Karty XFN patří mezi jedny z nejlepším v EU a pro zápasníka MMA je privilegium být na našem večeru umístěn, mnoho jich na takovou příležitost teprve čeká. Zápasník sám podle toho také musí ke své přípravě přistupovat a navíc si uvědomit, že zrušením zápasu poškozuje i svého soupeře, který své povinnosti splnil a chce jít v kariéře o zápas dál. Dennis Poborský je z organizace XFN podmínečně vyloučen a při dalším prohřešku mu bude ukončena smlouva. Zápasník Tomáš Kvapil bude kompenzován přesunutím na kartu 10/11/2018 v Pardubicích. Dennis i Tomáš jsou zápasníky XFN, a proto jsem je požádal, aby více situaci nekomentovali. Jsem přesvědčen, že veřejné řešení kauzy by nepřispělo k ničemu novému. Dennis udělal chybu, za kterou se organizaci i soupeři omluvil a byl potrestán.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue