Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Terminátorova zpověď: Sport je jen o penězích, a kdo říká opak, je pokrytec. U žen je pro mě důležitá velikost prsou

Život na vysoké noze, přítelkyně s obřími melouny, podpora bojových sportů, touha dostat se do UFC a vyznamenat se jako nejlepší zápasník v Československu. Karlos Vémola byl ve svém posledním interview naprosto upřímný.

Málokdo by dokázal mluvit takto otevřeně, jako náš šampion z organizace XFN, který se nebojí do éteru vyslat vše, co má právě na jazyku. Většina lidí ho za to občas kritizuje, ale on jen hledá způsob, jak je přesvědčit o opaku. Cesta do UFC by byla skvělou příležitostí, jak to udělat, avšak dojde na ni ještě vůbec?

„Již jednou tu byla příležitost, já se nesl na vlně asi osmi vítězství a potřeboval jsem vyhrát už jen ten jeden fight, jenže bohužel to už nevyšlo. Soupeř mi lámal ruku, ale já jsem cítil, že kdyby tam byla byť jen ta malinká šance, že bych se z toho mohl dostat, tak si tu příležitost nenechám protéct mezi prsty,“ zavpomínal na boj s Hermanssonem, přičemž nastiňoval, co všechno je ochotný pro svou opětovnou účast v té nejprestižnější soutěži obětovat.

Po této porážce, jíž musel nakonec ukončit až rozhodčí, si otevřel Terminátor nový výherní účet, který trvá prakticky dodnes. I vzhledem k tomu, jak se mu dařilo, si jej pozval pan prezident Miloš Zeman na hrad. Jednalo se o vůbec první podobnou poctu, jaká kdy byla umožněna českému MMA zápasníkovi.

„Pozvání na hrad se prostě neodmítá. Nezáleží na tom, kdo je prezidentem,“ reagoval na otázky, zdali mu nevadí nějaká strana či nějací lidé. „To já se spíš bál, jak tam zapadnu, ale posléze jsem byl příjemně překvapen tím, jak mě všichni poznali a co o mně všichni věděli,“ těšilo ho z návštěvy prezidentského sídla.

Karlos je dobře známý tím, jak ve volném čase dává lekce sebeobrany, jíž proškolil například i státní policii. Na téže otázky se jej ptaly rovněž některé ženy, které zajímalo, co mají dělat v situacích, ocitnou-li se v bezprostředním ohrožení života. Třeba když na ně bude chtít někdo zaútočit nožem.

„Pokud se mě některá žena zeptá, jak se dá takovému útočníkovi sebrat bodná zbraň, odpovídám, ať se o to nesnaží, a pokud to jde, ať raději uteče,“ popisoval, jak se zachovat v podobné situaci. Kdyby však došlo na střet (pravděpodobně dvou mužů) tváří v tvář, doporučuje metodu „kdo útočí první, vyhrává“. „V bojových sportech platí, a já jsem toho zastáncem, že nejlepší obrana je útok,“ poukazuje.

A když už jsme nakousli téma žen, Terminátor byl velice upřímný i ohledně toho, podle čeho si vybírá své přítelkyně. Jedna indicie se nám nabízí již při pohledu na jeho prsatou slovenskou krásku Lelu Ceterovou, která si prošla celou řadou plastických operací. Jen prsa si údajně nechala zvětšit až šestkrát.

„Každý z nás má nějaký typ. Samozřejmě ta žena musí mít pochopení pro to, co dělám (můj sport), musí mi sednout a musí mi rozumět. A rozhodně pak hraje velkou roli velikost prsou. Mně se holt líbí playmate, silikonové krásky a bohužel si v tomhle ohledu nemůžu pomoct. Jedná se prostě o způsob, jakým si vybírám ženy,“ přiznává.

Karlos Vémola má podle své výpovědi před sebou dobrých deset let zápasení, tzn. že se s ním společně na několika akcích pořádaných „snad“ nejen XFN ještě setkáme.

Kromě toho se ve svých myšlenkách připravuje i na důchod k čemuž dodává, že každý sport je jenom o penězích a ti, co si to nepřiznají, jsou vesměs jenom pokrytci. On sám žije v Anglii a nemá se tam vůbec špatně.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin