OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Vasil Ducár zkusí prorazit i v MMA, podepsal smlouvu s XFN

Jistě si pamatujete na zápas, kdy Vasil Ducár sahal po českém titulu v profesionálním boxu. Jeho soupeřem byl zkušený Vladimír Řezníček a rozhodčí se v tomto duelu přiklonili k remíze.

Vasil Ducár zkouší MMA

To ale Vasila nemusí vůbec mrzet, protože nedávno podepsal kontrakt s organizací XFN, kde bude startovat v MMA. Tento sport pro něj není žádnou neznámou, protože v minulosti si boj v kleci už stihl vyzkoušet. Vasil Ducár se představí už 21. října na bratislavském galavečeru XFN. Prorazí úspěšný boxer i ve světě MMA?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue