OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Veterán Pavel Plešinec porazil Raušera a rozloučil se výhrou

Akce XFN 12 v Plzni je za námi a pro zástupce České republiky dopadla na výbornou. Neviděli jsme žádné výrazné překvapení, ale je třeba se vrátit k fightu Raušer Luboš – Plešinec Pavel.

Plzeňský bijec a veterán Pavel Plešinec byl jasný outsider. Kurz na jeho vítězství se vyšplhal až na 4.11. Na to jsme zde několikrát upozornili.

Samotný duel byl plný zvratů, Raušer měl několikrát vítěznou pozici, ale nedokázal zápas ukončit. Naopak Plešinec využil situace a vyhrál na škrcení ve třetím kole.

Také oznámil, že se tímto loučí se zápasnickou kariérou.

Luboš Raušer dostal od XFN dáreček v podobě veterána. Ale ani toho nezdolal. Bude mít ještě otevřené dveře u organizace XFN? To se dozvíme v následujících dnech.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue