XFN 12 Plzeň – fight card, výsledky a informace

MMA galavečer jaký ještě Plzeň nezažila. Tak lze avizovat akci XFN 12, která se uskuteční 6. října. Do klece nastoupí bojovníci velikých jmen, jako je Karlos „Terminátor“ Vémola, Machmud Muradov nebo Petr „Píno“ Ondruš, jenž se vrací do kolbiště poprvé od velikého souboje s Karlosem Vémolou. Na bitvy novodobých gladiátorů se těší i mistr republiky v cyklokrosu a plzeňský patriot Radomír Šimůnek.

XFN 12 Plzeň - výsledky

MAIN CARD

Muradov Makhmud – Topalski Deyan
Ondruš Petr – Hajrovič Jusuf
Vémola Karlos – Ostrowski Mateusz
Fiala Tomáš – Běle Jakub

PRELIMS

Brunclík Daniel – Nikolic Borislav
Jindrová Martina – Vezzoli Angelica
Poborský Dennis – Kvapil Tomáš
Raušer Luboš – Plešinec Pavel
Václav Holota – František Bočáň
Zarko Golubovic – Matouš Kohout

Informace o akci

Západ má UFC, západ Čech bude mít XFN 12! Největší česká organizace MMA míří do Plzně. Už 6. října se metropole Západních Čech stane městem MMA! Obří galavečer, jaký Plzeň ještě nezažila! Akce XFN 12, která se uskuteční 6. října bude pro diváky skutečně mimořádným zážitkem. Do klece nastoupí bojovníci velikých jmen, jako je Karlos „Terminátor“ Vémola, Machmud Muradov nebo Petr „Píno“ Ondruš, jenž se vrací do kolbiště poprvé od velikého souboje s Karlosem Vémolou.

VIP STOLY Pro naše fanoušky nabízíme také VIP stoly, které Vám zaručí: – místo VIP stolu v bezprostřední blízkosti ringu – Vstup VIP vchodem od 18:00 – Catering ve formě obložených mís na stolech, který je doplněn vínem, pivem a nealkoholickými nápoji V případě, že by Vás naše nabídka VIP stolů zaujala, tak nás prosím kontaktujte. Kontaktní informace: vip@xfn.cz

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue