Že by se Šolcova derniéra odložila? Já o žádném konci nevím, říká bojovník. Lže nám Kareš tedy?

Zápletka jako hrom se nám objevila prakticky jen pár týdnů před XFN 17, kde měl podle původního tvrzení ze strany šéfa organizace Martin Šolc po boji s Karlosem Vémolou pověsit rukavice na hřebík. Bohužel nic z toho ale není pravda, sám Šolc tato fakta popřel.

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, můžeme jít rovnou k věci. Celá propagace se zakládala na tom, že si lidé prohlédnou Terminátora během další „vémolice“, a to proti soupeři, jenž si duel s ním doslova vysnil. Petr Kareš mu potom jako „hodný Santa“ toto přání splnil, když se tedy „má“ jednat o jeho poslední zápas kariéry.

Překvapení však nastalo v momentě, když byla všechna tato slova a spolu s nimi i práce, kterou do ní organizátoři XFN vložili, dementována samotným bojovníkem z polotěžké váhy, jenž se má v oktagonu s Karlosem Vémolou 16. března utkat.

„Já jsem ale nikdy neřekl, že chci ukončit kariéru,“ pravil hned z úvodu Šolc. „Pokud vše půjde dobře, letos na mě čekají ještě dva nebo tři zápasy, tudíž ta pointa bitvy s Karlosem se určitě nezakládá na mém konci, jak bylo všude uvedeno. Nevylučuji sice, že se nemůže dostavit nějaká zdravotní komplikace, která můj názor změní, ale jinak žádný úmysl končit určitě nemám,“ razantě popíral.

A další znepokojivý fakt nám přináší i popření tvrzení (opět přímo z úst Martina Šolce), že si duel s Vémolovou měl vyžádat. Ba naopak mu byl dán, což zase neprospěje slavnému „Terminátorovi“, který bude muset čelit další kritice z řad diváků kvůli tomu, že přijímá jen souboje s papírově slabšími soupeři. Slib legendě, jež se právě chystá do důchodu, by se dal ještě pochopit, ale tento případ je naprosto odlišný.

„Aby bylo jasno, já si o Karlose nikdy neřekl, ten duel si XFN domlouvalo už během minulého roku. Zničehonic mi prostě na stole přistála slušná nabídka a já při pohledu na ni rozhodně nemusel nad něčím uvažovat. Vždy se snažím si vybírat zápasy podle nabídky, nikoliv podle soupeře. Toho jsem si nikdy předtím nevybíral a začínat s tím nehodlám,“ uvedl Vémolův příští protivník.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin