top fight logo export web
yangames fight night 9 informace

Yangames Fight Night 9: Informace, fight card a výsledky

Tradiční turnaj Yangames Fight Night, který má jako vždy na svědomí Andy Smrčka, nám opět nabídne fantasticky obsazenou kartu, které vévodí dvě pyramidy. 

Obvyklý turnaj těžkých vah tentokrát nahradí čtyřčlenné eliminační boje ve váhách do 65 a 95 kilogramů. Místo konání se díky nepřízni počasí změní z oblíbených Žlutých lázní na sportovní halu UNYP Arena (Kovanecká 27, 190 00 Praha 9-Libeň). Všechny zápasy proběhnou podle pravidel K-1 a jako hlavní událost je souboj o mezinárodního mistra ČR WAKO PRO. Celou kartu pak doplní čtyři super-fighty.

yangames fight night 9

České barvy bude v pyramidě do 95 kilogramů hájit obávaný striker Malvin Mané. Čtyřiadvacetiletý zástupce Lanna Gymu dokázal v OKTAGONu Underground porazit i zkušeného Tomáše Hrona a před turnajem absolvoval intenzivní přípravu v holandském Colosseum gymu.

Tentokrát se pokusí uspět v mezinárodní konkurenci, kterou představují Brian Douwes, Marlis Korngiebel a Jakub Kozera. Melvin bude kromě ceněného titulu bojovat i o šanci získat smlouvu v ONE Championship.

I druhý eliminační pavouk přinese domácím fanouškům naději na vítězství. Dokonce hned dvojnásobnou. Reprezentant BFC Liberec Tomáš Pelant a svěřenec Toljy Hunanyana Jan Rychtařík se pokusí uspět ve váze do 65 kilogramů. Konkurenci jim tvoří Ukrajinec Zabit Samedov a Polák Kamil Wisniowski.

Hlavní předzápas obstarají těžké váhy Martin „Prsíčko“ Horský a František Kohout. Zkušení válečníci z pražských gymů jsou zárukou pořádné štípané, která navnadí fandy na vrchol večera. Tam se opět ukáže stálice Yangames Tomáš Hron a jako soupeř se mu postaví kanadský bojovník Olivier Langlois-Ross.

UNYP ARENA pojme kvůli COVID pravidlům pouze dva tisíce diváků. Díky loňskému vytrvalému dešti se navíc jeden sektor vyhradí pro fanoušky, kteří si donesou lístek z minulého roku. Tentokrát se počasí na turnaji nepodepíší živly přírody a tak se můžeme těšit na prvotřídní K-1.