Yangames Fight Night Open, známe los!

Už dnes hostí pražské Žluté lázně jedinečnou akci pod širým nebem Yangames Fight Night. Na břehu Vltavy se představí známá jména. Čeká nás 8členná pyramida K-1 supertěžkých vah, 2 zápasy o evropské pásy WAKO PRO (K-1), WASO (MMA) a několik předzápasů. Fightcard je i tentokrát slušně nabitá. Zavítají k nám zahraniční hvězdy Peter Aerts, Jan Beljajev nebo známý francouzský MMA bojovník Prince Aounallah.

Pokladny se otevírají už ve tři hodiny a samotné otevření areálu galavečera je naplánované na pátou hodinu. Kolem šesté začínají předzápasy, kde se představí třeba Martin Pala nebo Jan Vašút. Kolem sedmé hodiny večerní se již můžeme těšit na hlavní kartu:

Yangames Fight Night Open představuje fightcard

Na nic nečekejte a navštivte jeden z velice kvalitních galavečerů u nás. Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketpro. Lístky na stání jsou za pouhých 200,- kč, sednout si pak můžete za 700,- kč. Všechny aktuální informace jsou dostupné na Yangames Facebooku. Pokud se nemůžete zúčastnit akce osobně, Yangames Fight Night 6 nabízí živé vysílání, stačí naladit stanici Sport 5. Pokud tento program nemáte, bude k dispozici záznam z celé akce na stránkách této televize.

Soupeř Tomáše Hrona, Piotr Romankevich hlásí přistání v Praze!

Soupeř Tomáše Hrona, Piotr Romankevich hlásí přistání v Praze

Michal Janáček – účastník osmičlenné pyramidy už má sbaleno!​

Michal Janáček - účastník osmičlenné pyramidy už má sbaleno!​

Martin Pala se ve čtvrtek představí v předzápasech od 18:00!​

Martin Pala se ve čtvrtek představí v předzápasech od 18:00!

Prince Aounallah v Praze​!

Prince Aounallah v Praze

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue