top fight logo export web
3864fcaff6264c160cc6eaaf7486eb08754ee2d8

Yangames Fight Night Žluté lázně: Informace, fight card a live výsledky

Pouhé dva dny před Oktagon MMA 13 se dočkáme tradiční Yangames Fight Night. Sedmý ročník této skvělé akce se uskuteční ve Žlutých lázních a diváci se mohou těšit na souboje v postoji. Opět uvidíme téměř všechny duely ve stylu K-1, což žádné přihlížející oko ani vteřinku nenudí. Tentokrát se uskuteční tři předzápasy, náročná pyramida a dva titulové souboje. Vítězství v pyramidě se pokusí obhájit David Vinš. Nebude to mít vůbec jednoduché, konkurence je obrovská a tentokrát se zúčastní i Daniel Škvor, který nedávno působil v prestižní K-1 organizaci Glory. V titulových bitvách se můžeme těšit na Petra Vondráčka a Tomáš Hrona.

Yangames Fight Night Žluté lázně – Fight card a live výsledky

K-1, -47 kg, 3×3 min.: Jan Habijanič /CZE/ vs. Adrian Horváth /CZE/ – Vítěz: Adrian Horváth
K-1, -91 kg, 3×3 min.: Radovan Wilhelm /CZE/ vs. Melvin Mané /CZE/ – Vítěz: Melvin Mané
BOX, +91 kg, 4×3 min.: George Pandeyan /CZE/ vs. Karel Adam /CZE/ – Vítěz: Karel Adam

Yangames 8men K-1 pyramida, +91 kg, 3×3 min.: David Vinš /CZE/, Daniel Škvor /CZE/, Jakub Kozera /POL/, Timur Ishmuhamedov /RUS/, Miroslav Vujovic /MTN/, Thomas Froschauer /AUT/, Zakhar Trofimov /BLR/, Michal Turinsky /POL/

Thomas Froschauer vs. Daniel Škvor
Miroslav Vujovic vs. David Vinš
Michal Turinsky vs. Zakhar Trofimov
Timur Ishmuhamedov vs. Jakub Kozera
Daniel Škvor vs. Michal Turinsky
David Vinš vs. Jakub Kozera
Daniel Škvor vs. David Vinš

WAKO PRO Super Fight, +91 kg, 3×3 min.: Petr Vondráček /CZE/ vs. Roman Volkov /RUS/
WAKO PRO K-1 Title Fight, +94,10 kg, 5×3 min.: Tomáš Hron /CZE/ vs. Coulibaly Abderahmane /FRA/

Yangames Fight Night Žluté lázně – Kde sledovat a sázet?

Na Yangames Fight Night Žluté lázně si můžete vsadit u Tipsportu zde nebo Fortuny zde. Pokud si nyní založíte účet, na první sázky obdržíte peníze zdarma.

Yangames Fight Night Žluté lázně vstupenky

Vstupenky v prodeji v síti Ticketmaster do středy 15:00 hodin. Pokladna ve Žlutých lázních pro prodej vstupenek otevřena v den akce od 15:00 hod. Areál (travnatá plocha) bude pro veřejnost otevřen od 17:00 hodin. Areálové parkoviště je vyhrazené pro produkci, na ulici je možné parkování na modré zóně s parkovacími automaty. Doporučujeme využít pražskou MHD, zastávky tramvají a autobusů Dvorce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!