Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Za to, že Filip Grznár schvaloval vraždu Roma, bude muset vysolit 15 tisíc
Filip Grznár má problémy

Za to, že Filip Grznár schvaloval vraždu Roma, bude muset vysolit 15 tisíc

Tak tohle si kulturista Filip Grznár, který má zkušenost i s MMA zápasem, za rámeček nedá. Za to, že schvaloval vraždu Roma na chomutovském sídlišti, musí zaplatit pokutu 15 000 Kč. Trest mu potvrdil Ústecký krajský soud…

Podle žaloby Filip Grznár v červnu 2017 natočil v Plzni video, ve kterém schvaluje vraždu Roma v Chomutově. V květnu 2017 totiž na tamním sídlišti zastřelil Petr Benda romského řidiče dodávky. Benda se u soudu hájil tím, že chtěl chránit lidi na ulici a zároveň i sebe, protože řidič podle něj najížděl do lidí. Aktuálně si za svůj čin Benda odpykává 10 let vězení.

“Byli jsme si téměř jisti, že to takhle dopadne. Podáme dovolání k Nejvyššímu soudu,“ sdělil Filip Grznár hned po vynesení verdiktu. Už po rozhodnutí Okresního soudu v Chomutově jsme uváděli, že nepočítáme s velkým úspěchem na úrovni krajského soudu a že budeme pokračovat dál. To se naplnilo,“ doplnil jeho obhájce Jan Varga.

Filip Grznár se v minulosti věnoval kulturistice, následně přešel k bojovým sportům, kde si vyzkoušel i MMA zápasy na profesionální úrovni. Několik zápasů měl i v boxu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin