Filip Grznár má problémy

Za to, že Filip Grznár schvaloval vraždu Roma, bude muset vysolit 15 tisíc

Tak tohle si kulturista Filip Grznár, který má zkušenost i s MMA zápasem, za rámeček nedá. Za to, že schvaloval vraždu Roma na chomutovském sídlišti, musí zaplatit pokutu 15 000 Kč. Trest mu potvrdil Ústecký krajský soud…

Podle žaloby Filip Grznár v červnu 2017 natočil v Plzni video, ve kterém schvaluje vraždu Roma v Chomutově. V květnu 2017 totiž na tamním sídlišti zastřelil Petr Benda romského řidiče dodávky. Benda se u soudu hájil tím, že chtěl chránit lidi na ulici a zároveň i sebe, protože řidič podle něj najížděl do lidí. Aktuálně si za svůj čin Benda odpykává 10 let vězení.

„Byli jsme si téměř jisti, že to takhle dopadne. Podáme dovolání k Nejvyššímu soudu,“ sdělil Filip Grznár hned po vynesení verdiktu. Už po rozhodnutí Okresního soudu v Chomutově jsme uváděli, že nepočítáme s velkým úspěchem na úrovni krajského soudu a že budeme pokračovat dál. To se naplnilo,“ doplnil jeho obhájce Jan Varga.

Filip Grznár se v minulosti věnoval kulturistice, následně přešel k bojovým sportům, kde si vyzkoušel i MMA zápasy na profesionální úrovni. Několik zápasů měl i v boxu.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue