top fight logo export web
kristofic oktagon pirat

Za ty blbé řeči, které Kincl rozproudil, ho chci poslat k zemi ještě víc, informoval Pirát

Patrik Kincl svými provokativními řečmi údajně probudil v Pirátovi bestii, která si nyní drze půjde za knokautem.

V rámci střední váhy OKTAGONu nás bude už 26. února čekat titulová bitva, do níž vstoupí československá dvojice, která svou nenávist prohlubuje pravidelnými verbálními útoky.

Český borec Patrik Kincl údajně zašel tak daleko, až v Pirátovi probudil silné odhodlání, které hodlá promítnout do jasné výhry formou knokautu.

„Dozajista si půjdu za KO. V Kinclově stylu vidím díry a věřím, že jich dokážu využít. Dřu na tom. A navíc ho za ty blbé řeči, které rozproudil, chci poslat k zemi ještě víc,“ informoval slovenský ranař na svém YouTube kanálu.

Tuto nenávist mezi oběma borci podle všeho rozvířil sám český zápasník, který se do OKTAGONu přesouvá po své cenné zkušenosti z KSW.

„Patrik si zvolil tuto cestu trashtalku. Ukázal, jaký to je ve skutečnosti bezpáteřní člověk. Za celou tu dlouhou dobu se u něj nic nezměnilo,“ poznamenal Pirát, v jehož moci je momentálně dočasný titul střední váhy, který bude chtít povýšit na ten regulérní.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.