top fight logo export web
vemola zapas titul cil

Žádné výzvy se nebojím, zdůrazňuje Vémola. Za jakých okolností přejde do těžké váhy?

Karlos Vémola chce být prvním člověkem, který na tuzemské scéně ovládne tři hmotnostní kategorie.

Terminátor by rád v sedmatřiceti letech dokázal něco velkolepého. Něco, čím by zavřel pusy údajně i těm posledním kritikům.

Momentálně drží pás polotěžké váhy, ale ten mu nestačí. V merku má pás váhy střední, a pokud osud dá, pokusí se zabojovat i o titul váhy těžké.

„Myslím, že už nemusím nikomu nic dokazovat. Obzvlášť v těžké divizi, kam vlastně vůbec nepatřím. Láká mě být ale tím prvním, který získá tituly hned ve třech váhových kategoriích. To, o čem Buchinger jen mluvil, já prostě vykonám,“ uvedl Terminátor v rozhovoru pro kaocko.cz.

„Teď už je to na Ondrovi s Paľem. Já se žádné výzvy nebojím. A chtěl jsem to dokázat tím, že se utkám s tím vůbec nejsilnějším mužem, jehož těžká váha momentálně má. Jestli si ale vedení Oktagonu myslí, že si to nezasloužím, tak to akceptuju. Pokud pro mě mají někoho jiného, tak fajn. Já si soupeře nevybírám, nastoupím proti komukoliv. Je mi to jedno,“ sdělil.

Má to však podmínku. „Nechci zápasit v těžké váze. Nastoupím v ní pouze v případě, že půjde o titulový zápas,“ zdůraznil Vémola.

Karlos tedy představil své plány a diváky to možná mate. Nevědí, kde s ním počítat dříve. On sám by se prý rád objevil již na turnaji v Německu. Potom ho láká vánoční střet s vítězem duelu Patrik Kincl vs. Alex Lohoré. Uvidíme tedy, zdali to všechno vyjde a jestli mu to dovolí i zdravotní stav.