top fight logo export web
2f094f540e953bcbbb9c58b9fd2b27f0ef6d1ca2

Zápasník XFN Pokorný vyzval Jiřího Apeltauera, ten ho poslal na amatérskou ligu

Scénu v posledních dnech oživila výzva, která přistála na stole legendě Muay Thai v Česku. Zápasník XFN Jaroslav Pokorný vyzval pětačtyřicetiletého Jirku Apeltauera. Ten s poděkováním odmítl a poslal Pokorného, který nemá ani jeden zápas v Muay Thai, na amatérskou ligu.

„Jdu do výzvy, kde si každý bude myslet, že nemám šanci, ale já si myslím něco jiného. Není to nic osobního, ale vyzývám Jiřího Apeltauera v Muay Thai. Je to na tobě a věřím, že se utkáme v ringu, kde mi budeš chtít ukázat krásy Muay Thai, “ napsal na Facebook Jaroslav Pokorný, který je momentálně zraněný. 

Zápasník XFN Pokorný vyzval Jiřího Apeltauera

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a vyjádřil si i Jirka Aplik Apeltauer „Celý život zápasím s pokorou a respektem ke každému soupeři, ale také s úctou k tomuto sportu. Rozhodně nemám zapotřebí se účastnit tohoto moderního cirkusu, který se okolo bojových sportů děje. 

Jaroslave, na vyzkoušení Muay Thai je tu k dispozici amatérská liga CMTA, která pomáhá bojovníkům získávat zkušenosti a posouvat se. Projdi si tu cestu jako všichni ti lidé, kteří českou Muay Thai scénu budovali a budují. Dej se zdravotně dohromady, to je hlavní a jdi do toho. Je to fakt krásný sport. Je mi 45 let, mě už v ringu nestihneš, ale budu ti držet palce.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.