top fight logo export web
2f094f540e953bcbbb9c58b9fd2b27f0ef6d1ca2

Zápasník XFN Pokorný vyzval Jiřího Apeltauera, ten ho poslal na amatérskou ligu

Scénu v posledních dnech oživila výzva, která přistála na stole legendě Muay Thai v Česku. Zápasník XFN Jaroslav Pokorný vyzval pětačtyřicetiletého Jirku Apeltauera. Ten s poděkováním odmítl a poslal Pokorného, který nemá ani jeden zápas v Muay Thai, na amatérskou ligu.

„Jdu do výzvy, kde si každý bude myslet, že nemám šanci, ale já si myslím něco jiného. Není to nic osobního, ale vyzývám Jiřího Apeltauera v Muay Thai. Je to na tobě a věřím, že se utkáme v ringu, kde mi budeš chtít ukázat krásy Muay Thai, “ napsal na Facebook Jaroslav Pokorný, který je momentálně zraněný. 

Zápasník XFN Pokorný vyzval Jiřího Apeltauera

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a vyjádřil si i Jirka Aplik Apeltauer „Celý život zápasím s pokorou a respektem ke každému soupeři, ale také s úctou k tomuto sportu. Rozhodně nemám zapotřebí se účastnit tohoto moderního cirkusu, který se okolo bojových sportů děje. 

Jaroslave, na vyzkoušení Muay Thai je tu k dispozici amatérská liga CMTA, která pomáhá bojovníkům získávat zkušenosti a posouvat se. Projdi si tu cestu jako všichni ti lidé, kteří českou Muay Thai scénu budovali a budují. Dej se zdravotně dohromady, to je hlavní a jdi do toho. Je to fakt krásný sport. Je mi 45 let, mě už v ringu nestihneš, ale budu ti držet palce.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!