top fight logo export web
2ae54561c58163cbfc287f307b645e6b02903183

Zastrašování před bojem? Jsem hladovější, a tak tě zničím! vyhrožuje Martínkovi jeho soupeř

Dlouhé týdny jsme čekali a nyní je to konečně tady. Michal Martínek se vydává napospas svému osudu, když se během úterní noci v rámci Dana White Contender Series, kde zápasníci bojují o smlouvu do UFC, pokusí zastavit doposud neporaženého soupeře Rodriga Nascimenta Ferreiru. Ten však má podobný cíl a slibuje, že českého zápasníka ukončí.

„Vyhrál jsem čtyřikrát submisí a dvakrát K.O. a teď vyhraji znovu,“ představil se poněkud stručně Brazilec Ferreira, z jehož výčtu lze pochopit, že podstoupil šest zápasů a všech šest vyhrál.

Martínek oproti tomu podstoupil sedm profesionálních duelů a rovněž v ani jednom neklopýtl. Odkud tedy bere Ferreira takové přesvědčení?

„Proč? Jsem hladový a toužím po úspěchu. Je to pro mě skvělá příležitost. Michal je pomalý jako želva a může si myslet, co chce. Já vím, jak jsem dobrý. Jsem mnohem silnější, a pokud ho trefím, půjde spát,“ vyhrožuje.

Rodrigo Ferreira vyrůstal prakticky na ulici, kde ho pouliční bitky doprovázené snem za lepším životem dostaly až před šéfa UFC, před kterým se bude chtít ukázat v tom nejlepším možném světle.

„Pro mě to prostředí bylo motivací. I díky tomu jsem začal trénovat MMA. Jenže když jsem měl absolvovat svůj první zápas, můj učitel Tom zemřel. On pro mě byl ten nejdůležitější člověk na světě, mentor a učitel. A dva dny před mým prvním zápasem odešel. Bylo to v roce 2012,“ svěřoval se brazilský zápasník.

„Tehdy jsem byl na vážení hodně rozrušený, byly ve mně emoce. Ale moje bilance ukazuje, že jsem se vždy dokázal na zápas dobře připravit a soustředit. Stále mě nikdo neporazil,“ dodával a potvrzoval, že jeho výkon nenaruší ani zápas s Martínkem.

Pokud byste rádi vyvedli Ferreiru z omylu, ukažte Martínkovi svou podporu, která se i na dálku může zdát velmi užitečná. Zápas mezi oběma borci z těžkých vah se uskuteční ve středečních ranních hodinách. Živě jej budete moct sledovat na stanicích Nova Sport.

Zdroj: sport.tn.nova.cz

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!