top fight logo export web
Karlos Vémola zuří: Attilův manažer je blázen! Zkoušel to na Lelu, když jsme se rozešli

Zbitá a vyděšená Lela Ceterová: Před agresivním Karlosem se schovává u psí mámy

Karlos Terminátor Vémola oznámil rozchod! Důvodem mají být podle jeho vyjádření v živáku na Instagramuzálety vnadné Lely. Tak to ale tvrdě popřela, postavila se do role obětního beránka a Karlosovi vykouzlila image agresivní sypačky.

Dalo se tak trochu čekat, že Lela tohle nenechá bez odezvy. Karlosovo vyjádření o tom, že ji načapal in flagranti se svým nejlepším (toho času bývalým) kámošem, na ni bylo trochu moc. Díky pohotové reakci bulváru dostála pověsti pornomamky a vycítila, že je potřeba otočit karty!

Poté, co médii prolétla první zpráva o jejích záletech, přistál všem novinářům do emailu velmi neprofesionální výkřik do tmy od jakési Niny Sedlákové, která mimo jiné roztáčí kola výkonnostního marketingu Gáborovi Borárošovi, ve znění: „Jsem manažer Lely, Lela nemá telefon a nemůže se bránit. Mám ale její vyjádření, kontaktujte mě.

Za jakého důvodu nebyla novinářům poskytnuta tisková zpráva s tímto vyjádřením, jen dokazuje fraškovní počínání.

Tomu nasadila korunu samotná Lela, která skrze jakousi Kamilu Charvátovou, přítelkyni, se kterou však nemá dohledatelnou žádnou fotografii, do éteru pouští svou verzi situace.

Karlos Vémola prý zbil Lelu

„Teď musím psát z telefonu Kamilky, která mne u sebe nechala se dvěma dětmi, po tom, co si mě zbil a v náruči jsem měla měsíčního Rockyho, mám z tebe strach,“ začíná její výpověď z válečného úkrytu zasloužilé psí mámy.

„Ještě jsi mi sebral mobil, nemám se komu dovolat, nemůžu na svůj Instagram. S nikým jsem nic neměla, jsi nemocný žárlivý člověk, jen mě vydíráš, jak se ti hodí, zbil si mě s dítětem v náruči. V životě s tebou už nebudu.”

Následuje dlouhá litanie o tom, kdo z kontroverzního páru se více, či méně sbližuje i mimo domov a nechybí ani nařčení, že je to právě Karlos, kdo se vydává na výlety do Vídně, Bulharska nebo Španělska s kumpány se oddávat sexuálním radovánkám, které sama Lela považuje za extrém.

Samotný Karlos k tomu jen řekl, že by na Lelu nevztáhl ruku a že jestli nějaké facky někdo inkasoval, byl to Kaiser. Ačkoli je Vémola bijec, který nejde pro facku daleko, zda by vztáhl ruku na Lelu, která v ruce drží vytouženého syna, se dá pochybovat.

A tak to spíš vypadá, že si tu Lela usmyslela zabrnkat na city a stáhnout na svou stranu alespoň dámskou část publika. To, že si redakce zkoušela ověřit informace přímo u paní Charvátové s nabídkou mediálního prostoru k vyjádření, které zůstalo bez odezvy, věrohodnosti Lelinyverze nepřidává.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.