top fight logo export web
martina jindrova londyn mma zapas

Životní výzva! Zápas Martina Jindrová vs. Kayla Harrison je tady

Nejtěžší a nejsledovanější zápas v dosavadní kariéře v bojových sportech čeká o víkendu českou MMA zápasnic Martinu Jindrovou. V Londýně se v sobotu v semifinále pyramidy organizace PFL utká s v hlavním zápase večera dvojnásobnou olympijskou vítězkou v judu Kaylou Harrisonovou z USA.

„Čeká mě nejtěžší zápas v kariéře. Kayla dvakrát vyhrála olympiádu v judu, dvakrát se stala šampionkou PFL a ještě (v MMA) neprohrála zápas. Já chci být první, kdo ji porazí. Kdo ji knokautuje. Na zápas se těším, je to pro mě obrovská výzva. Jsem perfektně připravená,“ uvedla Jindrová při dnešním setkání s novináři.

Jedenatřicetiletá bojovnice, která se dříve věnovala kickboxu, thajskému i klasickému boxu, se do MMA přesunula v roce 2017. Zatím má na kontě šest výher a dvě porážky. Pod hlavičkou organizace PFL se představila dvakrát a po výhrách nad Brazilkou Vanessou Melovou a Zamzagulou Fajzallanovou z Kazachstánu postoupila do semifinále pyramidy.

Teď ji čeká Harrisonová, která je jednou z hlavních tváří organizace. Bývalá hvězdná judistka, která triumfovala na olympiádě v Londýně a Riu de Janeiro, se na MMA přeorientovala po olympijském úspěchu v Brazílii 2016. A zatím vyhrála všech 14 duelů.

„Kayla je jasná favoritka. I díky tomu nejsem před zápasem nervózní. Nemám co ztratit a můžu jen překvapit. A věřím, že mám šanci ji překvapit,“ podotkla Jindrová s tím, že v postoji by měla mít díky svým zkušenostem navrch. „Mám za sebou v kickboxu nebo thajském boxu stovky zápasů. Tam si myslím, že mě neohrozí,“ řekla.

I proto má trenérský tým Jindrové jasnou taktiku. Udržet zápas v postoji a nedovolit Harrisonové, aby jej přesunula na zem. „Strategie je jednoduchá. Nemáme čas se připravovat na to, abychom s ní úpolově zápasili nebo se zkoušeli naučit to, co ona umí v judu. Taktika je jednoduchá, knokautovat ji v prvním kole kopem do hlavy,“ pousmál se kouč Petr Kníže.

Jindrová se tak v posledních týdnech hodně zaměřila na zlepšení dynamiky a rychlosti nohou. „Musíme držet distanc, pracovat z velké vzdálenosti a snažit se o to, aby Kayla nemohla udělat to, co umí. Jakmile se jí to podaří, nebude to legrace,“ řekl Kníže.

V PFL bojovníci v jednotlivých kategoriích usilují o prémii milion dolarů pro vítěze. „Hodně lidí se mě ptá, jaká je to motivace. Já o tom ale takhle nepřemýšlím. Teď se soustředím na zápas, který mě čeká. Kdybych vyhrála, budu o tom asi přemýšlet více,“ dodala Jindrová

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!