top fight logo export web
ej rekord

Zkontrolujte si tiket, padl nový rekord v loterii Eurojackpot!

Rádi zkoušíte štěstí a toužíte vyhrát v loterii a pak už si jen užívat života milionáře? Mezi námi sázejícími nám přibyl další takový šťastlivec a to hned s pořádnou sumou! Padl skvělá jackpot v loterii Eurojackpot a byl tak překonán český rekord.

7 let čekání na překonání rekordu

Mezi Čechy jsou loterie velmi populární a tak vám dost možná nemusíme představovat známou evropskou loterii Eurojackpot, kde si můžete přijít na neuvěřitelné výhry. A v historii Eurojackpotu se skvěle zapsali i Češi, konkrétně pak hráč, který před 7 lety vyhrál závratnou částku 2 466 000 000 Kč.

Na překonání této částky se čekalo dlouhých 7 let, ale v roce 2022 byl tento rekord překonán hned dvakrát. Poprvé se radoval německý sázející, který si v květnovém slosování odnesl skvělých 2 717 865 829 Kč a následně v červenci padl absolutní rekord v historii Eurojackpotu, kdy si šťastlivec z Dánska přišel na v přepočtu 2 717 865 829 Kč.

Loterie není jedinou cestou jak vyhrát jackpot

I když je sázení loterie asi nejrozšířenější formou sázek v Česku, jackpoty můžete najít i jinde. Kromě známých sázkových kanceláří vám jackpot mohou přinést také online kasina, nebo různé herní portály. Pro takovéto sázení doporučujeme vždy se držet pouze ověřených a bezpečných webů, které najdete na gambling-code.cz.

Víte, jak byste s výhrou naložili vy? 

Výhra v loterii je snem mnoha z nás, ale ne každý už ví, že výhrou velké částky peněz se vám může pořádně zkomplikovat život. Stát se podstatně bohatším díky malému kousku papíru by vám zlepšilo život, že? Výhra v loterii však může mít i nežádoucí vedlejší účinky.

Mnoho výherců loterie zažívá to, co se často nazývá „líbánky náhlého zbohatnutí“. Odborníci se shodují, že výhra tak velké částky je neudržitelným opojením a že by výherci neměli nechat výhru diktovat, jak se změní jejich život.

Aby se vyhnuli pocitu ztracenosti, je třeba prozkoumat, jak chce jejich nový život vypadat, a vytvořit si strategii, která jim pomůže peníze využít k tomu, aby toho dosáhli. S plánováním vám mohou pomoci finanční odborníci tak, aby se z vaší výhry nakonec nestala noční můra.

Není také od věci vaši výhru udržet v tajnosti. Na co by si měli výherci loterie dávat pozor, jsou lidé, kteří je využívají. Každý šťastlivec, který vyhraje, se musí připravit na to, že  jeho přátelé nebo třeba blízcí lidé budou chtít těžit z jejich nově nabytého bohatství. To se samozřejmě nemusí stát ve všech případech, ale pro vlastní bezpečnost a zachování zdravých vztahů je dobré se výhrou příliš nechlubit.

Loterie jako česká věc? 

Hráči loterie sní o tom, že vyhrají jackpot: představa, že zbohatnou, je pro Čechy natolik lákavá, že celkově utratí v jednom roce na loteriích přes 16,6 miliard korun, což je astronomické číslo. A skutečně, Češi mají poměrně velkou tradici podávání loterijních sázek a v Evropě se drží na špici sázkařů. Tím se také zvyšuje pravděpodobnost, že padne jackpot a výherce se bude radovat z velké sumy peněz.

Ve skutečnosti je však vaše šance na výhru poměrně malá – máte větší šanci, že vás zasáhne blesk, než že vyhrajete v některé ze známých loterijních soutěží. Ale i tak, pokoušet štěstí není nikdy na škodu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!