top fight logo export web
6cf55bebd20f3fbbd319214a71b327f4e02e2b65

Zpěvák Petr Janda se popral s nočním fantomem

V jeden moment zpívá na jevišti před hokejovým zápasem státní hymnu a chvíli na to ho doprovází nepříjemný monokl kolem oka. Zpěvák Petr Janda se na svém facebooku pochlubil fotkou, která dozajista vyděsila jeho fanoušky.

Podstatná pro nás je ovšem ta informace, že nešlo o klasickou rvačku, jak by se mnozí mohli domnívat. Vedoucí člen rockové skupiny Olympic údajně zažil až příliš živý sen, v němž bojoval s teroristou. Zranění obličeje pak nejspíše přivodil kraj postele.

„Co vám budu povídat. Bojoval jsem s tím teroristou, jako kdyby mi šlo o život. Při posledním kopanci, který jsem mu dal, jsem uslyšel ránu a pak jsem se probudil. U nohou naší postele,“ okomentoval své zranění Janda.

Příliš živý sen si vybral svou daň a nám nezbývá nic jiného než popřát brzké uzdravení. Skupina Olympic má do konce roku 2019 ještě pěkně nabitý koncertní řád, přičemž nejbližší zastávka nás odkazuje již tuto středu na pražský Karlín.

Za příliš živé sny zaplatil muzikant potlučeným obličejem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!