top fight logo export web
cverna benda 1

Alex Cverna: Já to tak nenechám! Benda se musí omluvit a všem říct, že se choval jako idiot

Alexander Cverna staví své spory s Karlosem Bendou na velmi osobní rovinu. Očekává omluvu, a pokud se jí nedočká, může to jeho rivala velmi bolet.

Opět se na kratičký moment vrátíme k událostem z Clash of the Stars 3, kde Karlos Benda přemohl Jardu Kotlára, na což Alexander Cverna zareagoval tak, že vběhl do klece, vzal si do ruky mikrofon a naznačil, že by si to rád s Bendou rozdal.

Jediné, čeho se však dočkal, byl hukot publika, které navíc podpořila Karlosova slovní sprcha. A ta údajně urazila jak Alexe, tak především jeho fanoušky či jeho rodinu. A na to bojový veterán musel ve streamu pro MMA bez masky hlasitě zareagovat.

Benda se MUSÍ omluvit

„Ať se Karlos omluví mým fanouškům a mé rodině!“ dožaduje se Cverna. „Mně se omlouvat nemusí. Mně ne, mně ne, já to mám víte kde, ale mým fanouškům se musí omluvit za to, jak mluví o mně a o mém IQ. Já si myslím, že své IQ mám na vysoké úrovni,“ pronesl.

„Na tomhle světě jsem proto, abych něco dokázal a nechal za sebou nějaký odkaz. Já nejdu po cestě a nečekám na žádný cíl. Ne. Já jdu po cestě a až ten cíl přijde, tak tam na jeho konci zůstanu, až mě zahrabou pod hlínu. A dokud tady budu, tak se Benda musí omluvit mé rodině, mým fanouškům. A svým fanouškům musí říct, že se chovat jako idiot.

Jestli to neuděláš, tak ti říkám, že až budeš mít teď na Clash of the Stars další zápas, tak si dávej hochu bacha, kdo tam bude vedle tebe. Protože já to takhle nenechám. Dokud se neomluvíš, tak to prostě bude pokračovat.

Až se omluví, tak mi za to ten člověk nestojí (abych mu něco udělal). On neumí zápasit, on se neumí chovat – jak o mně říká, že jsem idiot. Já už jsem někde jinde, on o mně říkat, že jsem idiot, nebude!“

Buď zápas, nebo omluva

„Mně se omlouvat nemusí, ale musí se omluvit mé rodině a mým fanouškům. A svým fanouškům musí říct, že se choval jako idiot. Když to udělá, hodím to za hlavu a vše bude v pořádku,“ vyjádřil se Cverna.

„Taková je má podmínka. Pokud tohle (Benda) neudělá, tak já se postarám o to, aby se otáčel zády, když bude na nějakém (gala)večeru, kde se má konat jeho zápas. Protože já tam budu. Ať si dá pozor, s kým vůbec bude zápasit!“ pohrozil mu.

„Nemůžete mě nazývat idiotem, když mě vůbec neznáte. Když jsem měl zápas, řekl jsem, že chci dát celou výplatu na charitu. Společně jsme si vybrali jakou. Kdo z vás by tohle udělal? A mě bude někdo nazývat idiotem? To prostě nejde…,“ uzavřel Cverna.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!