top fight logo export web
filip grznar vyjadreni

Bejr bude litovat, z klece ho odnesou na nosítkách! hrozí Grznár

Filip Grznár si pro svého soupeře chystá naprostá muka. „Lidé uvidí, jak to vypadá, když někoho z klece vynesou nohama napřed!“

Dlouhé měsíce domlouvaná bitva už dostává reálné kontury. Na přelomu září a října se uskuteční akce Clash of the Stars 3, na níž se objeví oba úhlavní rivalové.

Filip Grznár, který je po posledním napadení vzteky bez sebe, slibuje, že jeho soupeře vynesou z klece nohama napřed… A ve stavu bezvědomí pochopitelně…

Grznár a myšlenky na vraždu

„Moje taktika bude jednoduchá. Přijdu tam, pošlu Bejrovi pár přímek na hubu a půjdu domů na večeři. Říkám, ten člověk nic neumí a skáče po lidech, když se nedívají,“ podělil se Grznár o svou taktiku. Během výpovědi nezakrýval ani své emoce, jak ho stále štve ten podlý útok zezadu.

„Už jen proto, jak se zachoval, s ním vytřu podlahu. Dostane za uši tak, že bude litovat, že se raději nepřihlásil podruhé do Prostřena. Nevím, co chce dělat vlastně v kleci, ale alespoň si zkusí, jak to vypadá, když někoho vynáší nohama napřed,“ sálala z něj zloba.

filip grznar mma zapas cena

Na zápas v thajském boxu se musel nechat přemluvit

Bohužel pro Filipa, pokud chtěl bitvu, musel místo MMA přijmout podmínky thajského boxu. Chvíli ho to štvalo, ovšem nakonec tomu náporu podlehl.

„Tak lidi, nechal jsem se udolat… Prostě přistupuji na podmínky Bejra. To znamená, že na Clash of the Stars 3 budu mít zápas pod pravidly thajského boxu, respektive pojedeme jen postoj,“ přiznal lehce se sklíčenou hlavou Grznár.

„Aleš dokonce nechtěl přistoupit ani na malé MMA rukavice, takže pojedeme thajský box v kleci v normálních rukavicích… Ale v osmičkách, tedy v těch nejmenších, co jsou… Alespoň tak…

Filip Grznár: Na perníku jsem byl 15 let, pak jsem musel ze zdravotních důvodů trošičku ubrat

Bohužel to nebude žádné MMA, ani malé rukavice, které jsem chtěl. Aleš se bojí, proto tedy přistoupím na jeho podmínky. Koneckonců s ním rád půjdu v jakémkoliv stylu a za jakýchkoliv podmínek. Na vše jsem mu kývnul a teď se může těšit, že mu rozsekám tu hnusnou pleš!” vyjádřil se Grznár, který ve svou výhru skutečně hodně věří.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.