top fight logo export web
Jaroslav Kotlar prohral s Karlosem Bendou v MMA

Benda: Kontroverze stranou, Jaroslav Kotlár měl vypnuté pojistky dobrých pět vteřin

Ještě dnes si stále nějací lidé myslí, že nebýt gongu, Jaroslav Kotlár by mohl v boji pokračovat. Tento názor je ovšem v rozporu s tím, co viděl a zažil Karlos Benda.

Benda upřímně ve svém pozápasovém review přiznal, že ho Jarda jako sportovec překvapil. Rány měl skutečně tvrdé a první minutu měl co dělat, aby vůbec přežil.

Jak tomu ovšem bývá zvykem, velký nástup má také velký dopad na fyzičku, s čímž Karlos počítal. Co se první kolo chýlilo ke svému konci, razance Jardových úderů postupně polevila. A stejně tak povolila i jeho ostražitost, což nakonec vyústilo KO úderem, jenž přišel přibližně pět sekund před gongem.

Spory o ukončení

Na co si lidé doteď nejvíce stěžují, je to, že by Kotlár údajně po tom knockdownu mohl nastoupit do druhého kola. Rozhodčí ovšem s koncem prvního kola ukončil i zápas. Proč to udělal, kdyby Jarda, jak si někteří myslí, mohl i nadále pokračovat?

„Ze záznamu je vidět jedna věc,“ hovoří Benda. „V tu chvíli, co jsem Jardu trefil, šel do kolen. Přátelé, Jarda byl regulérně vyplej a mimo tak pět vteřin. A z toho videa právě je to hezky vidět,“ pokračoval

„Není to tak, že dostaneš a jsi nahulenej a jseš vypnutej tak půl vteřiny či vteřinu, ale Jarda byl regulérně vyplej pět vteřin a je to úplně krásně a jednoduše vidět,“ poznamenal.

„Jak jsem ho trefil, on spadl na kolena, překřížil je. Já na něj hned skočil, chytil jsem ho do škrcení a viděl jsem, že vůbec nereaguje. A tam je pak na chvilku vidět, jak jsem se nazdvihl a díval se na rozhodčího, protože už jsem Jardu neměl víc jak škrtit. Kdybych ještě víc zabral, tak už mu budu lámat páteř. Jarda tam vůbec neměl žádné známky obrany,“ popsal.

Jaroslav Kotlár prohrál

Samotná rána chvíli před koncem tedy byla ukončující. Důkazem nám je i ta skutečnost, že porota následně Bendovi změnila výhru z technického KO na čisté KO. Tzn., že právě onen úder ukončil zápas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!