top fight logo export web
cverna benda 1

Cverna: Že je Benda s*áč, to o něm ví každý, i jeho blízcí. Zbiju ho klidně zadarmo

Alexu Cvernovi je stále nevolno, jen když slyší jméno Karlos Benda. Ty spory jsou tak silné a osobní, že nebude mít klid, dokud nedojde na nějakou fyzickou konfrontaci.

Momentálně sice Cverna trénuje svou armádu, jejíž členem je prozatím Šimon Salajka. Ten má Bendu vyzvat skrze organizaci Clash of the Stars, ale mnohem raději by Alex byl, kdyby na Karlose mohl vyrukovat on sám.

Před více než rokem totiž Karlos na svém YouTube kanálu natočil video, ve kterém Alexe „pomluvil“ a veřejně ho tím zostudil. Uběhlo přes dvanáct měsíců a dodnes se přes tuto „urážku“ elitní česká těžká váha nedokázala přenést.

„Směrem k Bendovi to není výzva, ale spíše taková pomsta, protože on se do mě už někdy před rokem opíral na svém YouTube kanálu a od té doby mě to strašně sere. Já nějakého Bendu nikdy neznal a on se do mě naváží?“ vyjasňoval Cverna, jak celý spor vznikal.

Cverna: Už jsem to nemohl vydržet

„Chtěl jsem mu to vyčíst už na minulé akci Clash of the Stars, ale to jsem si to ještě rozmyslel. Teď jsem ho ovšem pozorně sledoval na těch tiskových konferencích a už mě strašně sralo, jak se chová a jak lidem shazuje IQ a jak si o sobě myslí, že je největší king.“

Publikum na tuto Alexovu reakci zareagovalo hlasitým bučením. Český veterán ale ničeho nelituje.

„Kdybych tu šanci měl znova, jednal bych stejně, protože je Karlos sráč. Říkali mi to o něm i jeho blízcí, a dokonce i jeho bývalá rodina, že to je sráč a hraje si na něco, co vůbec není. Každého jen shazuje a pomlouvá!“ čílil se.  

Nabídka k zápasu tedy stále platí. „Ano, pořád platí. A furt bych tu bitvu chtěl. Není to o tom, že bych za to chtěl nějaké prachy, já ho klidně zmlátím zadarmo, ale kdybych za to nějaké peníze dostal, tak bych celou částku věnoval na charitu,“ uzavřel Cverna.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!