top fight logo export web
Jaroslav Kotlar prohral s Karlosem Bendou v MMA

Jaroslav Kotlár posílá velmi výstižný vzkaz všem vyzývatelům Karlose Bendy

Jaroslav Kotlár už nemohl přihlížet tomu, kolik lidí Karlose Bendu vyzývá. Vyjádřil se jak k hrubým výhrůžkám od Diega Kotlára, tak i k rasovým nepokojům na sociálních sítích. Fanoušky potom požádal o laskavost.

Každý máme nějakého favorita, a když nám prohraje, tak nás to nepotěší. Drtivá většina lidí chápe, že se jedná o sport, a tak se přes to dokáží přenést, jenže pak tu jsou tací, kteří přímo píší, vyzývají anebo vyhrožují osobě, která vašeho idola porazila.

V našem případě se v roli tohoto obětního beránka stal Karlos Benda, jemuž každý den chodí zprávy od případných vyzývatelů. A nyní si už zcela upřímně můžeme říct, že nejvíce nám zdejší vody rozvířil muž s přezdívkou Diego Kotlár, který se prezentoval jako bratr Jaroslava Kotlára a který organizaci Clash of the Stars obviňoval z podvodu a Karlosovi sliboval, že mu „zlomí čelist“.

Jaroslav Kotlár: Diego není žádný můj bratr

„Důležitá informace pro všechny!“ začal Jaroslav svůj proslov. „Diego Kotlár není můj bratr a nechápu, proč on tohle všechno dělá… Nic nebylo podplaceného!“ reagoval tím na Diegovovo nedávné tvrzení, že Jardův duel s Karlosem byl celý podplacený a řídil jej zkorumpovaný rozhodčí.

„Možná se jen Diego nemůže smířit s tím, že to takhle dopadlo, každopádně se k tomu už musím vyjádřit, jelikož jsem četl celý článek a tohle je velká ostuda. Vážně. Začalo se do toho až moc lidí plést a každá výzva směruje na jediného zápasníka – Karlose Bendu.“  

Prosím, respektujte Karlose!

„Všem těm, kteří tento sport nikdy nedělali anebo neměli MMA fight, teď vzkazuji: Každého z vás by Karlos Benda porazil. Tak s tím už všichni laskavě přestaňte a uvědomte si, že tohle není žádná sranda,“ uveřejnil Jaroslav Kotlár.

„Ano, já Karlosovu výzvu přijal a čestně jsem do organizace Clash of the Stars vstoupil sám za sebe. Ano, uznávám, prohrál jsem. Můj soupeř byl tvrdý a lepší, to se prostě stává. V tomto případě MMA je sport a fight v kleci jsem měl poprvé,“ pokračoval.

„Možná tam byla nějaká chyba od rozhodčího, ale to mi nevadí, stalo se… Uvidíme, jak to bude dál. Každopádně zůstávám u Clash of the Stars a teď budu mít i dost času, abych se připravil na svůj další zápas. Tímto moje cesta nekončí, ba naopak teprve začíná,“ vyjasňoval.

„Doufám, že to tímhle všechno uzavřu, a doufám, že se přestane dál rozvíjet nenávist nebo jakékoliv veřejné rasové podtexty. Upozorňuji, že to do sportu nepatří a já osobně s tím nesouhlasím. Jsem zásadně proti tomu,“ dodal Jaroslav Kotlár.

Diego Kotlár a jeho příběh

Diego se na tuzemské scéně objevil poměrně znenadání. Na sociálních sítích se sice již nějaký čas mihotal, ale do povědomí fanoušků se dostal až po turnaji Clash of the Stars 3, po kterém nemohl skousnout „zaříznutí“ svého „bratra“ Jaroslava.

V rámci toho si usmyslil, že učiní „šaškovi“ Karlosovi výzvu, za kterou mu nabídl 200 tisíc korun, když ji přijme. Karlos ji samozřejmě přijal, načež Diego couvnul se slovy, že nebude peníze pumpovat do takového klauna a raději je dá někomu jinému.

Pár dní na to se ovšem Diego vrátil. Svému „bratrovi“ Jaroslavovi napsal, že svou nabídku stopnul hlavně proto, aby Jarda mohl dostat s Karlosem odvetu. A pokud by se jí nedočkal, tak na Karlose osobně vlétne a zlomí mu čelist.

Kapitolu s Jaroslavem Kotlárem tedy pro tuto chvíli uzavřeme. O Diegovi ale zaručeně ještě uslyšíme, jelikož i nám (redakci Top-Fight.cz)  do zpráv potvrdil, že si pro Bendu ještě dojde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!