top fight logo export web
Jaroslav Kotlar o jeho zraneni

Jaroslav Kotlár reaguje na prohru a vyjasňuje, jak je to se zraněními. Bendovi poslal vzkaz

Jaroslav Kotlár promluvil, jak je na tom jeho zdravotní stav po duelu s Bendou. Svému přemožiteli navíc zaslal velmi nečekanou zprávu.

Byla to válka, kterou si diváci nepochybně užili. I když trvala jenom jedno kolo, o highlight večera bylo postaráno. Nepřišel s ním sice Jarda, který jej sliboval, nýbrž jeho oponent Karlos Benda. Ten v závěru úvodního dějství vykouzlil magické KO a ukončil jím zápas.

Jak se Jarda z tohoto knokautu vzpamatoval? Jaký je jeho zdravotní stav a co s ním bude dále? Na všechny tyto otázky nyní známe oficiální odpovědi.

Jaroslav Kotlar prohral s Karlosem Bendou v MMA
Jaroslav Kotlár

Jaroslav Kotlár a jeho vyjádření

„K zápasu s Karlosem… Chci, abyste všichni věděli, že jsem v pohodě a v pořádku, nic se mi nestalo. Žádné nějaké větší zranění nemám. Trošku mě bolí nožička z toho high kicku, jinak je to v pohodě,“ odtajnil Kotlár.

„Chtěl jsem vám říct, abyste se uklidnili a abyste to nějak moc extrémně neřešili. Aby nedošlo k nějakým hádkám apod.

Rád bych poděkoval všem, co se mě zastávají. Já to všechno vidím a sleduji, ale nebudu se k tomu vyjadřovat, protože přeci jenom je to sport a já to tak beru.

 Jenom chci říct a ujasnit věci na pravou míru. Moje kariéra nekončí, moje kariéra teprve začíná. MMA jsem si zamiloval a jdu dál. Takže v Clash of the Stars budu mít další zápas a jsem zvědavý, kdo to bude, kdo nastoupí a kdo si bude věřit a kdo další ochutná moje kladiva ve stylu.

Jinak ke Karlosovi… Karlosi, jsi frajer, uznávám. Respekt tobě. Férový boj. To je prostě srdcová záležitost. U mě jsi frajer, mám rád férové boje a umím přijímat porážky. Možná se k tobě někdy ještě v budoucnu dopracuju a uvidíme. Třeba si to ještě někdy spolu rozdáme.

Já se teď soustředím na dalšího soupeře, který proti mně nastoupí, takže se uvidíme na Clash of the Stars 4 a jedeme dál.“

Z uvedeného proslovu je patrné, že zjevně k nějakému většímu zranění nedošlo. Ačkoliv prvně panovaly obavy, že Jarda, jak řekl Aleš Bejr, putoval do nemocnice, kde se řešila jeho zlomená ruka a patrně i zlomená čelist.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!