top fight logo export web
jaroslav kotlar

Jaroslav Kotlár si vybral soupeře, jeho bomby ochutná Budík

Jaroslav Kotlár hodlá lidem opět ukázat svá kladiva ve stylu, která se tentokrát poperou se samotným časem. 

Martin „Budík“ Budín je český influencer, převážně tiktoker, který byl k vidění již na akci Clash of the Stars 1. Zde potvrdil roli papírového favorita, když na technické KO zdolal Lukáše „Huhu“ Procházku.

Budín se rozhodl využít příležitosti a řekl si, že svou laťku trochu posune. Začal tedy spřádat plány na duel s Jaroslavem Kotlárem, kterého skrze sociální sítě již několikrát pošťouchnul. Vše korunovalo nedávné video, kde pronesl, že ústřední postavu firmy Sekurity Kotlár hravě zruší.

„S kým budu fightit? Vypadá to, že seknu Kotlára,“ pronesl muž, který si v minulosti vyzkoušel tréninky pod Robertem Rosenbergem anebo Lucií Pudilovou.

„Budíku, tvou výzvu přijímám. Řekl jsi, že mě sekneš, to jsem na tebe zvědavej!“ nenechala na sebe dlouho čekat odpověď. „Nemůžu se dočkat, brzo se uvidíme!“ vzkázal pověstný sekuriťák.

Samozřejmě jak to platívá, k úspěšnému domluvení souboje musí souhlas projevit všechny tři strany. V našem případě nám ještě chybí zelená ze strany organizace, která by ovšem neměla nic namítat.

Jaroslav Kotlár: Vrátím se silnější!

Soudě podle posledních rozhovorů můžeme říct, že nyní Jaroslava doprovází silná motivace. I když prohrál, MMA si po boji s Karlosem Bendou zamiloval, a teď se bude chtít předvést.

„Jenom chci říct a ujasnit věci na pravou míru. Moje kariéra nekončí, moje kariéra teprve začíná. MMA jsem si zamiloval a jdu dál. Takže v Clash of the Stars budu mít další zápas a vrátím se pochopitelně silnější!“ burcoval před pár dny Jarda.

V tom ideálním případě by si rád zajistil odvetu s Karlosem Bendou, který, jak je údajně známo, nevyhrál spravedlivě.

„Celý zápas jsem podrobně zkouknul znova a prostě to není fér. Výsledek neplatí. Po gongu bych se zvedl a šel do svého rohu… Ten rozhodčí udělal hodně chyb, proto od něho budu chtít omluvu a požádám Clash of the Stars o odvetu,“ uveřejnil Kotlár.

Karlos nicméně řekl, že o okamžitou odvetu nemá zájem. A pokud, tak nejdříve za rok nebo dva, až to bude opět dávat smysl.

„Kdybych prohrál fér, tak to přijmu a budu zticha. Jenže tohle fér nebylo. Každý, kdo má rád bojové sporty a zná pravidla, ten ví, že tohle byla od rozhodčího hrubá chyba. Zazněl gong, který značil konec kola, a Benda mě škrtil dál,“ dodal Jaroslav, který se nyní pokusí k Bendovi probojovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!