top fight logo export web
jaroslav kotlar benda

Jaroslav Kotlár: Ukážu vám tvrdou realitu. Všechny ty šašky tady vystřílím!

Jaroslav Kotlár už déle nemůže přihlížet tomu, na co si lidé kolem něho hrají. Počínaje Karlosem Bendou a následovně Filipem Grznárem jim všem plánuje dát drsnou lekci.

Již dnes večer dojde k třetímu pokračování organizace Clash of the Stars, na kterém se ukáže i zakladatel firmy Kotlar Security, v jehož rodině se síla dědí z generace na generaci.

Jeho soupeřem, jak jistě dobře víme, je kulturista Karlos Benda, který se nestačil divit Kotlárově tvrzení, že kdysi zvedl 220 kg na bench.

Během veřejného vážení si tedy Karlos pro svého oponenta připravil překvapení v podobě posilovací lavice a Jardu vyzval ke zkoušce, zdali se k oněm zmíněným 220 kg vůbec dostane.

Během ostrého testu se ukázalo, že Kotlár uzvedl 120 kg a dále již odmítl pokračovat. Iniciátor celého testu však závaží mohl ještě navyšovat, a tak se zjistilo, že co se silové stránky týče, je na tom Benda o něco lépe. I proto si v následném interview nemohl odpustit jedno cílené rýpnutí.

„Že jsem na tom silově lépe než Jarda, to je prostě realita. Každopádně síla zápas nevyhrává. Zápas může vyhrát jedna dobrá rána, ovšem to věřím, že se Jardovi nepovede. Silově jsem na tom ale lépe a já ho přejedu. Hodím ho na zem a po zápase se budu smát já,“ věstí.

„Těším se fakt neskutečně, dokonce víc jak na Clash dvojku, protože nás čeká (skutečně dobrá) štípaná,“ navnazoval Benda během veřejného vážení.

Se*u na vás, jdu vás vymlátit! slíbil Jaroslav Kotlár

V Bendově protivníkovi se ovšem začala vařit krev. Podobnou lest v podobě zkoušky na benchpressu od svého rivala nečekal, a proto dal volný průchod svým emocím.

„Já na tyto kulturistické šaškárny nejsem zvědavej! Já jsem se do této organizace dostal, abych tady ty šašky vystřílel. A Grznár, ten dostane na držku jako druhej, pro něho si dojdu!“ pravil Kotlár a díval se směrem do hlediště, kde vysedával jím zmiňovaný Grznár.  „Ani se ke mně nepřibližuj, nebo půjdeš hned na zem!“ pohrozil mu.

„Na tyto kulturistické s*ačky vám seru! Já vám ukážu, co to je tvrdá realita, hoši. Těšte se!“ slíbil bojovník, jenž se sice pustí do prvního „profesionálního“ fightu, ale zato jich údajně má stovky na ulici. A tam se s prohrami prý jen tak nesetkával.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!