top fight logo export web
jaroslav kotlar benda 1

Pravda vždy vyjde najevo! vyjádřil se Kotlár k zářezu od rozhodčího. Do odvety by dal všechno

Jaroslav Kotlár doufá, že uspěje se svým protestem a s Karlosem Bendou se dočká odvety. „Pravda vždy vyjde najevo.“ 

Ústřední člen nyní už velmi známé značky Kotlar Security není spokojený s tím, jakou tečku dostal jeho duel s Karlosem Bendou. Soudce, který jejich zápas kontroloval, si údajně neprostudoval pravidla, anebo si zapomněl poštelovat naslouchátko v uchu. Kdyby zvládl aspoň jednu z těchto dvou věcí, nechal by Jardu po gongu odejít do svého rohu, a tím pádem bychom se dočkali i druhého kola. Jenže to se nestalo…

Grznár: Cigány odmítám, nechci s nimi bojovat. Jednoho sejmete a hned vás vyzve druhý

„Kdyby rozhodčí nechyboval, tak bychom normálně vstoupili do druhého kola!“ napsal Jaroslav Kotlár na svých sociálních sítích, kde také přiznal, že ránu od Karlose sice koupil, ale rozhodně ho nevypnula. „Dostal jsem pecku, ale rychle bych se zvedl. Já právě čekal, že přijde konec kola. Tu chybu udělal rozhodčí,“ podotkl s tím, že se od zmíněného arbitra bude dožadovat omluvy. A pokud k němu bude komise férová, udělí mu odvetu.

„Odveta musí být, protože (Benda) nevyhrál férově. Rozhodčí to nechal, aby mě soupeř škrtil i po zaznění gongu, to rozhodně žádná férová výhra nebyla,“ zlobil se Jarda a věří, že právě díky této skutečnosti bude jeho odvolání vyslyšeno. „Pravda vždy vyjde najevo, všechno má svůj čas. Pokud ke mně budou féroví, dostanu od Clash of the Stars odvetu a dám do ní všechno!“ dodal Kotlár, který nyní podobně jako všichni fanoušci netrpělivě vyčkává na odpověď od nějaké příslušné osoby.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!