top fight logo export web
diego kotlar benda 2

Říkejte mi Terminátor Diego Kotlár. Já nejsem Jarda, já Bendu vážně zruším. První kolo KO!

„Teď je ze mě ‚Terminátor‘ Diego Kotlár a věřte mi, budu neporazitelný a toho Bendíka vám zruším v prvním kole!“

Kdepak Jaroslav Kotlár, ten pravý trest na Karlose Bendu teprve čeká. Protože si drze otevírá pusu, shazuje lidem IQ a dělá si ze soupeřů jenom legraci, za to si na něj začal brousit zuby velmi nebezpečný stroj na knokauty.

Bendu zruší v prvním kole

„Abyste věděli, teď je ze mě Terminátor Kotlár. Já jsem Terminátor Diego Kotlár. A nejsem žádné tlusté prase, já jsem taky dobrej, jako je Karlos Vémola,“ oznámil nový potenciální člen organizace Clash of the Stars pro web Top-Fight.cz.

„Viděl jsem Bendova videa, to jak trénuje, a pro mě je to opičák. Neumí nic. Myslí si o sobě, že je nějaká celebrita, ale to v žádném případě není. Je to maximálně celebrita v ponižování lidí, to jediné mu jde,“ vyjádřil se.

Preferuje ovšem box

Hlavní překážkou tomuto souboji jsou ještě pravidla. Zatímco Karlos si přeje setrvat u MMA, Diego naopak preferuje klasický box, z něhož srší jeho největší síla.

„Benda o mně říkal, že pro něho nejsem žádný soupeř… Tak proč se nyní kroutí, když pro něho nejsem soupeř?“ ptal se Diego. Sám si i odpověděl. „Bojí se mě! To je ten důvod! Já vím, že jsem v boxu neporazitelný. Má strach! Proto se mnou do boxu nepůjde!“ všímá si.

Najde se kompromis?

„Ať to Karlos vezme v boxu,“ nabádá Diego svého soupeře. „Proč chce MMA? Jelikož se bojí! V boxu jsem jasně lepší. Ví, že by tam přišla jedna mrda a šel by k zemi KO,“ věří svému bojovému umu.

„MMA s ním nepůjdu, v kickboxu o tom ještě popřemýšlím, ale jsem poněkud těžký na nohy. V boxu si věřím. A vy mi věřte, že vám toho Bendíka sundám. Já nejsem žádný Jarda (Kotlár), já ho fakt sejmu. A i když jsem takové tlusté prase, jak to tady mnozí píší, tak vám ukážu, že i to tlusté prase něco dokáže a Bendu skutečně zruším. V prvním kole ho vypnu!“ řekl Diego.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!