top fight logo export web
Clash of the Stars ma vysokou sledovanost

Úspěch Clash of the Stars? Rozhodně nad očekávání, hodnotí Le Sy. A další esa má v šuplíku

Promotér Tomáš Linh Le Sy si nemůže vynachválit úspěch, jakého dosáhla organizace Clash of the Stars v tak krátkém čase.

Na začátku všeho byla pouhá myšlenka, která čerpala inspiraci ze zahraniční scény. Přenést ve skutečnost se jí poprvé před rokem pokusil Tomáš Le Sy, který pomalu ani netušil, co se z toho vylíhne. Hned první turnaj ovšem ukázal potenciál, druhý jej naplnil a třetí dokonce překonal.

„Ze začátku nám hodně lidí nevěřilo, často jsme se setkávali s kritikou a nepochopením toho, co tu vlastně chceme vybudovat. Postupem času však většina z nich otočila, každým večerem přibývali noví a noví příznivci, až se dnes můžeme chlubit skutečně velkou základnou fanoušků. Lidé nám píšou, volají, někteří mě dokonce i zastavují na ulici. Takže ano, ten dosah je obrovský a funguje to zatím perfektně,“ svěřil se Le Sy.

Tomáš vábí do klece převážně influencery, ale zároveň věří, že právě oni mají největší vliv na široké publikum, aby se seznámilo s bojovými sporty. Takže i když jde v jistém smyslu o bizár, plody to přinese i profesionálům.

Celebrity v kleci. To je Clash of the Stars
Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars slaví úspěch

„Oktagon je možná naším konkurentem, ale myslím si, že obě organizace cílí úplně jiným směrem. Tím chci říct, že se fanouškovské základny určitě částečně překrývají, nicméně my chceme mít s každým naprosto korektní vztahy a vyhýbat se tomu, že bychom jeden druhému lezli takříkajíc do zelí. Naopak si troufám říct, že existence našeho projektu může výrazně napomoct zájmu o tento sport jako takový, z čehož pak logicky může profitovat i právě zmiňovaný Oktagon,“ věří.

A jaká další překvapení chystá pro fanoušky? „V šuplíku mám schovaného něco velkého dokonce už na další galavečer, ale to zatím bohužel nemohu odtajnit. Každopádně vize je taková, že s každou další akcí Clash of the Stars bychom chtěli divákům přinést něco nového. Respektive nějakou bitvu, která se od těch ostatních bude výrazně lišit,“ prozradil Le Sy v interview pro denik.cz.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!