top fight logo export web
kotlar benda

Podívejte se na záznam zápasu Karlos Benda vs. Jaroslav Kotlár

Zápas, který se stal (s úctou k ostatním uchazečům) highlightem celého večera Clash of the Stars 3. Karlos Benda dobře mířeným kontrem poslal Jaroslava Kotlára k zemi a získal výhru via KO v prvním kole.

Je to skoro až k neuvěření, ale navzdory všem bojovým galavečerům, ke kterým během víkendu došlo, bylo právě Clash of the Stars pro tuzemské fanoušky tou největší pochoutkou. Jaroslav Kotlár svým trashtalkem dokázal naplno vyhajpovat svůj těžkotonážní debut a všechny pochopitelně zajímalo, zdali svým předzápasovým slibům dostojí.

Snaha v kleci byla evidentní již od první sekundy. Jarda se stal tím aktivním borcem, který svého soupeře naháněl a pálil jeden dynamit za druhým. V takovém tempu ovšem síly rychle docházely, což se potvrdilo již v závěru prvního kola, kde pověstnému sekuriťákovi začaly padat ruce od tváře. A právě jedné takové příležitosti jeho oponent využil.

Karlos si počíhal na Jardův výpad, tomu se vyhnul a bleskovým pravým hákem poslal soupeře do říše snů. Oktagon sudí to v klíčový moment ještě tak nepostřehl, ale komise následně určila, že Karlos dané utkání vyhrál na ryzí KO a že právě onen úder, jenž přišel pár sekund před koncem kola, byl ukončující.

Karlos Benda vs. Jaroslav Kotlár video

Pokud video nelze přehrát, klikněte na položku „Zhlédnout na Facebooku“. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!