Filip Grznár - kulturista a MMA zápasník, výška, kniha, věk, mma zápasy, hlášky, děti

Filip Grznár je kulturista, Influencer a nyní už i MMA zápasník. Dal by se specifikovat heslem: jedni ho nenávidí, druzí ho milují. Celý život se však věnuje sportu a jsou za ním nezpochybnitelné úspěchy. Nyní se živí jako trenér v posilovně a jako mma fighter. Pojďme se podívat na jeho životopis, věk, úspěchy a další zajímavosti.

Filip Grznár - životopis, věk, práce, úspěchy

Filip Grznár se narodil 1. února 1985 (věk: 37 let). Jeho rodným městem je Holýšov u Plzně. Už v mládí začal točit videa o cvičení, kdy inspiroval celou řadu lidí. Nebojí se však používat ostřejší slova a výroky, což ho dělá podle mnohých kontroverzním.

Nejvíce úspěchů získal v oblasti fitness, kde ho většina domácí scény nazývá králem dřepu. Dlouhou dobu cvičil také silový trojboj. Několikrát za sebou vyhrál Mistrovství Čech a o klienty v posilovně nemá nouzi.

Mnohokrát se přiznal, že dlouhou dobu užíval pervitin a steroidy. Jeho životospráva mu kariéru pochopitelně přibrzdila, což potvrzuje i profesionální karta. Tu získal až ve 32 letech, což je na sportovce v kulturistice docela pozdě.

Jeho výška je 170 centimetrů a aktuální váha 98 kilogramů.

 

Filip Grznár - mma zápasy, box

V domácím Atom Gymu v Plzni si Grznár vyzkoušel bojové sporty. Začínal u boxu, následně však přešel k MMA. Že se nebojí žádné výzvy, to ukázal již několikrát, kdy přijal i o dost zkušenější borce.

Jeho vůbec prvním soupeřem byl Charles Andrade, který okusil i tvrdé bitvy v UFC. To také potvrdil a Grznára porazil hned v prvním kole. Filip ale sklidil potlesk za to, že s tak kvalitním borcem vůbec nastoupil.

Nyní pravidelně trénuje a progres je znát. Po dvou prohrách si připsal dvě vítězství. V poslední bitvě dokonce porazil Michala Peštuku na turnaji Clash of the Stars v prvním kole.

 • 25.06.2022 Adam „Dynamic“ Josef, výhra 1. kolo TKO
 • 22.01.2022: Michal Peštuka, výhra 1. kolo TKO
 • 13.11.2021: Jaroslav Oláh, výhra 2. kolo TKO
 • 27.04.2018: Michal Řehák, prohra 1.kolo TKO
 • 25.06.2017: Charles Andrade, prohra 1.kolo TKO

Filip Grznár - kniha Fenomén Grznár

V roce 2020 napsal Filip knihu, o kterou byl ihned obrovský zájem. Psal zde o jeho životě, nejvíce však o sportu a dopingu. Křest proběhla v srpnu 2020. Zúčastnil se jí třeba i Karlos Vémola, který s Filipem dlouhá léta kamarádí. Kniha má kladné ohlasy a recenze. Zakoupit ji můžete na oficiálním webu. Cena je 650,- Kč.

 

Influencer Filip Grznár - Instagram

Jak jsme již psali, Filip Grznár je hodně vidět i na internetu. Na Youtube působí pod kanálem GYMPORN FILIP GRZNÁR, tam má nyní 81 tisíc odběratelů. Každé jeho video tak vidí desítky tisíc uživatelů.

Na sociální síti Instagram začal být aktivní teprve nedávno, proto má zatím pouhých 14 tisíc fanoušků. Jeho popularita však každým zápasem roste a je tak jasné, že se tyto čísla budou rychle navyšovat.

Filip Grznár - rodina a děti

S první partnerkou byl Filip Grznár celých sedm let a mají dvě děti. Následně přišel krach a rozvod. Filip však plní všechny své povinnosti a platí bohaté alimenty. Nyní má druhou ženu Veroniku, se kterou je šestým rokem. Grznár je prý úžasným otcem a v soukromém životě to má řádně srovnané.

Filip Grznár - trestní stíhání a soud

Jeho často kontroverzní výroky a vyjádření přinesly samozřejmě i problémy. Policie ho předvolala, když podpořil střelbu v Chomutově na roma. Dle dostupných informací tam místní rom najížděl autem na lidi a muž, který se bál o svůj život, použil legálně drženou zbraň a útočníka zastřelil.

Grznár na video řekl, že má sto chutí najet do Chomutova a cikány vystřílet. Případ stále není uzavřen, probíhá soudní líčení. Uvidíme, jestli přijde trest, nebo se případ odloží.

Filip Grznár dnes

 • 1️⃣Kdo je Filip Grznár?

  Filip Grznár je úspěšný kulturista, trenér a mma zápasník. Jeho domácí posilovna je Atom Gym Plzeň. Na svém kontě má nyní čtyři profesionální zápasy. Dva poslední vyhrál.

 • 2️⃣Kdy má Filip Grznár další mma zápas?

  Další zápas Filipa Grznára zatím nebyl oznámen. V lednu 2022 se předvedl na turnaji Clash of The Stars, kde si se svým soupeřem poradil už v prvním kole.