Hana Mašlíková: modelka, moderátorka, životopis, věk, instagram, rozvod, syn, manžel

Hana Mašlíková (také Reinders) je úspěšná modelka a moderátorka. Dnes už také Influencer. Volný čas tráví cvičením a fitness. Svou popularitou motivuje tisíce lidi k zdravému životnímu stylu. 

Její manžel je André Reinders, jeden z nejlepších trenéru v České republice na bojové sporty (MMA, muay thai). Aktuálně si chce vyzkoušet soutěž Bikini fitness a nachází se v přípravě.

Hana Mašlíková - životopis, věk, práce, miss

Mašlíková se narodila v obci Krupka 18.5.1982 (věk: 39 let). Navštěvovala zdější základní školu a už od mladého věku se snažila pracovat. Kvůli tomu také dodělala střední školu až dálkovou formou v Praze. Tou dobou již měla zaměstnání. Už tehdy bylo jasné, že Hanka má cit pro práci, je soběstačná a dokáže vydělat peníze.

V roce 2006 si vyzkoušela soutěž krásy Miss České republiky. Přivezla si titul Miss Silueta a porotce zaujala. Od té doby se jí začalo dařit v podnikání a nabídky se jen hrnuly. To dokazuje fakt, že se stala asistentkou slavného kouzelníka Pavla Kožíška, spolupráce trvá již roky.

Celých pět let moderovala také Snídani s Novou a u fanoušků byla velmi oblíbená. Následně však dostali s kolegou Petrem Říbalem výpověď a televizi opustila. Obratem však dostala nabídku od televize Prima a chopila se pozice reportérka magazínu Sport Star. Několikrát se také účastnila různých televizních soutěží, kam se vždy bez problému dostala.

hana maslikova zivot prace

Hana Mašlíková - trosečník, Survivor 2022

V roce 2006 se Mašlíková účastnila reality show Trosečník, trochu připomínající dnešní Survivor 2022. Šestnáct vybraných muselo tehdy přežít na pustém ostrově a soutěžit mezi sebou. Pořád se natáčel 50 km od Panamy a vítěz bral 5 000 000,- Kč.

I když byla soutěž velmi náročná, Hanka měla pouze jednou naražené koleno, když v při jedné disciplíně upadla. Musela se však také naučit rozdělávat oheň a kuchat zvířata. Tehdy zhubla 13 kilo, ale účast bere jako povedenou. V roce 2022 dokonce přišla nabídka pro zapojení do soutěže Survivor 2022, tu však Hanka odmítla.

 

Hana Mašlíková - operace, prsa

Hana Mašlíková - manžel André Reinders, svatba, rozvod a syn

Hana Mašlíková - Instagram

Hana Mašlíková se začala věnovat i Instagramu, kde má tuto chvíli přes 120 tisíc sledujících. Počet fanoušků již stačí na slušnou obživu. Příspěvky přidává většinou z dovolené, ale také z posilovny. Na profilu naleznete i různé soutěže a doporučení.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Hana Mašlíková - fitness a cvičení

Mašlíková se celý život věnuje sportu. Dokonce se svým manželem André Reindersem založila stránku o cvičení. Letos jí bude 40 let a rozhodla se, že poprvé okusí závody. Nyní se tedy připravuje na mistrovství světa v Bikini fitness a dokonce už přibrala pět kilogramů. Drží jídelníček a nepije alkohol. Tento styl života jí prý vyhovuje a snaží se k němu motivovat i ostatní kolem sebe.

hana maslikova fitness

Hana Mašlíková dnes

  • 1️⃣ Kdo je Hana Mašlíková?

    Hana Mašlíková je úspěšná modelka a moderátorka. Dnes už také Influencer. Volný čas tráví cvičením a fitness.

  • 2️⃣Kolik vydělává Hana Mašlíková?

    Příjem Hanky sahá do statisíců měsíčně. Jako zkušená moderátorka má stabilní příjem, nyní začíná být populární i na Instagramu, kde má přes 120 tisíc sledujících.