top fight logo export web
f02da2cf636755d64d0354295751366a88c1b5c2

Do KSW míří monstrum: Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon

Profesionální kulturista Martyn Ford vymění soutěžní podia za oktagon polské KSW. Organizace v tiskové zprávě uvedla, že je již podepsaná smlouva a nic nebrání jeho premiéře na některém z galavečerů pravděpodobně začátkem roku 2019.

Ford disponuje opravdu impozantní postavou, měří 204 cm a váží 145 kg. Uvidíme, jak toho dokáže využít a na kolik bude schopný dohnat zkušenosti ze zápasů na nejvyšší úrovni. Sám uvedl, že to u něj není momentální rozhodnutí, bojová umění miluje odjakživa a ve svůj úspěch věří. 

Drasticky překopal veškerou přípravu a snaží se zlepšovat po všech stránkách. KSW každopádně tato akce neuškodí, Martyn má jen na Instagramu 1,3 milionu sledujících, další spousty fanoušků ho sledují na ostatních sociálních sítích a pro polskou organizaci to bude minimálně dobře mířená marketingová klička.

Ve chvíli, kdy bude schopný dohnat chybějící kardio a využívat svých fyzických předpokladů, by mohl být opravdu děsivý protivník.

Martyn Ford v KSW

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!