top fight logo export web
Omielanczuk Martinek

KSW se vyjádřilo ke spornému hodnocení zápasu Martínek vs. Omielańczuk

Předvedený výkon bodových rozhodčích byl natolik kontroverzní, že kvůli němu nemohlo zůstat zticha ani vedení KSW.

Michal Martínek v souboji dvou těžkých vah sice ukončení nedoručil, ale zato zápas vizuálně kontroloval. Jeden ze tří rozhodčích to viděl správně a českému borci udělil hodnocení 30-27. Zbylí dva sudí ovšem shodně hlasovali 29-28 pro soupeře. Tento verdikt nikdo nechápal.

Málokdy se to stává, ovšem tentokrát se do konverzace zapojil i spolumajitel KSW Maciej Kawulski. V interview pro Sportowe Fakty vyjádřil své rozhořčení.

Michal Martinek v KSW prohral
Michal Martínek v KSW

Martínka KSW zařízlo

„Běžně se k těmto věcem nevyjadřuji, ale jen jeden rozhodčí měl pravdu. Každý arbitr má právo vidět daný zápas vlastníma očima. Oni mají právo ten zápas posuzovat. Ale pokud viděli duel Martínka tímto způsobem, pak jsme vybrali špatné rozhodčí,“ pronesl Kawulski.

„Mám rád Daniela Omielańczuka a velmi si ho jako člověka vážím. Vážně jsem si přál, aby vyhrál, ale to, co se v závěrečném hodnocení stalo, je proti němu, proti organizaci KSW i proti tomuto sportu. Taková rozhodnutí jsou v budoucnu nepřípustná. Proto poprvé v životě vyzvu zápasníka a jeho tým, aby napsali protest,“ řekl.

Nakonec to však vše dopadlo tak, že protest podalo samo KSW. „Pokud se uspěje, tak se vůbec poprvé v historii KSW můžeme dočkat změny výsledku. V týdnu se dozvíme verdikt,“ napsal Martínek na svých sociálních sítích.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!