top fight logo export web
Oktagon nevychazi s KSW

KSW: Určitě máme blíž k RFA jak k OKTAGONu, jehož přístup se nám vůbec nelíbí

Dříve šlo o dvě organizace, které si byly schopny vzájemně vyhovět. Dnes však OKTAGON svádí s KSW konkurenční boj.

Polská MMA asociace v rozhovoru pro TV Nova promluvila o svých plánech do budoucna. Ty mimo jiné zahrnují vstup do České republiky, kam by se údajně také ráda vracela.

Vzhledem k tomu, co se ovšem přihodilo na posledním turnaji KSW 75, se na polského velikána nyní mnoho lidí dívá se zamračenýma očima. Několik zvučných jedinců si neodpustilo pár připomínek a jedním takovým byl i promotér OKTAGONu Ondřej Novotný. Ten mimo jiné také řekl, že boj s KSW vnímá jako více osobní, a tak jim nehodlá už propůjčovat bojovníky. Svým přístupem však kompletně zaskočil vedení opozice.

„Nevím, nikdy jsem se s tímto gentlemanem osobně nesetkal, takže přesně nevím, co má na mysli. Něco jsem slyšel a mohu mluvit jen podle toho, co mi říkal můj matchmaker. Podle toho jsem z té situace trochu zklamaný. Když chtěl pomoci on, tak jsme mu ukázali, že tu jsme a chceme spolupracovat a podílet se na budování MMA.

Momentálně mohu říct, že jsme si blíž s RFA než s OKTAGON MMA. Nikdy jsem se s lidmi z OKTAGON MMA nesetkal, to je jedna věc, ale když přišlo RFA a požádalo o určitou podporu, ukázalo, že chtějí spolupracovat. OKTAGON chtěl spolupracovat, teď se ale cítí silný a vypadá to, jako by kolem sebe šermovali mečem,“ řekl spolumajitel KSW Lewandowski.

A jak v minulosti probíhala spolupráce KSW a OKTAGONu?

„Sdíleli jsme si zápasníky, informace. My jsme nikdy neodmítli nikoho, kdo chtěl spolupracovat. Ale když někdo přijde na scénu a chce nám nakopat zadek, tak ať se zařadí do fronty. My jsme v tomhle byznysu 18 let, KSW je nejdéle existující stabilní organizace v Evropě. Rosteme, máme každý rok 12 eventů, už jsme byli v dalších třech zemích. Nelíbí se mi tenhle agresivní přístup a ani to na mě nedělá dojem,“ uvedl Lewandowski.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!