top fight logo export web
martinek stawowy ksw premiera

Michal Martínek v KSW! Při premiéře ho čeká domácí střelec Stawowy

Další velká výzva je tady. Michal Martínek si po DWCS a ACA zkusí štaci v nejlepší evropské organizaci KSW. V sobotu v noci v polské Toruni se v rámci turnaje KSW 71 utká s polským bojovníkem Filipem Stawowym.

Teprve pětadvacetiletý střelec disponuje bilancí devět výher a dvě porážky, kdy 89 % vítězství získal knockoutem! Granáty v rukavicích a ocelová brada je přesně to, na co bude borec s přezdívkou Tank spoléhat.

I když zrovna nemá tělo jako antická socha, dokáže držet velmi slušné tempo celá tři kola a spoléhá se na jednoduché a funkční techniky.

Michal Martínek přestoupil do KSW

Michal se po konci v ACA, kde dokázal zvítězit v jednom ze tří zápasů, dlouho rozhodoval, kde nakonec zakotví. Zájem měl OKTAGON i RFA, ale Michal se rozhodl dále konfrontovat s tou nejvyšší kvalitou a vyrazil za těžkými soupeři k našim severním sousedům.

Nejvyšší ambice ostatně potvrdil i Michalův trenér a mentor André Reinders.

martinek ksw liga

„Na poměry KSW je Stawowy ještě přijatelný soupeř, ale rozhodně ho nechceme nijak podceňovat. Je to rvavý typ, má plechovou hlavu a hodně tvrdé údery. Michal ho ale porazí. Aby si to neudělal zbytečně těžké, bude do toho muset jít trochu takticky.

Momentálně je v nejlepší formě, co jsem ho kdy viděl. Jsem přesvědčený, že v KSW můžeme získat pás šampiona,“ zhodnotil soupeře André pro server kaocko.cz.

Součástí turnaje bude také atraktivní bitva dvou bývalých šampionů Mankowskiho s Torresem. Borys kraloval veltrové divizi, ale po ztrátě titulu se rozhodl jít o váhu níž. Stejný scénář, ale s posunem o váhu výše, čekal na bývalého šampiona pérové divize Daniela Torrese.

V lehké váze se odehraje i hlavní událost celého turnaje. Šampion Marian Ziolkowski bude hájit svůj opasek proti Sebastianu Rajewskému. Ziolkowski získal titul v roce 2020, kdy knockoutoval Romana Szymanskiho a poté jej dokázal dvakrát obhájit.

Rajewski má momentálně tři výhry v řadě, kdy vyřídil například UFC veterána Nicklase Backstroma.

Turnaj KSW 71 fight card a výsledky

  • Marian Ziolkowski (24-8-1) vs. Sebastian Rajewski (12-6)
  • Zápas Marcin Rozalski (7-4 MMA) vs. Errol Zimmerman (103-13 Kickbox)
  • Borys Mankowski (22-9-1) vs. Daniel Torres (13-5)
  • Artur Szpilka (0-0) vs. Sergey Radchenko (1-1)
  • Jakub Wiklacz (12-3-1) vs. Bruno Santos (10-3)
  • Roman Szymanski (15-6) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
  • Filip Stawowy (9-2) vs. Michal Martinek (9-3)
  • Donovan Desmae (15-7) vs. Artur Sowinski (22-13)
  • Marc Doussis (7-1) vs. Przemyslaw Dzwoniarek (3-1)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!