Top-Fight.cz - bojové sporty

Další z turnajů polské organizace KSW bude mít pro české fanoušky speciální příchuť. V aréně Witwornia Club v Lodži, kde je hlavním zápasem De Fries vs. Kita, čeká premiéra nejlepšího českého veltra Patrika Kincla.

Ten se po sérii zranění a zrušených zápasů vrátí do klece soubojem se zkušeným Tomaszem Drwalem. Osmatřicetiletý zápasník s přezdívkou Gorilla má bilanci dvaadvacet výher a pět porážek, kdy 64 % vítězství získal knockoutem. Jako první ze všech polských bijců se dokázal dostat do UFC, kde čelil takovým jménům jako Thiago Silva nebo David Branch. V posledním zápase na turnaji KSW 53 po vynikajícím výkonu porazil Lukasze Bienkowskiho TKO ve druhém kole. Drwal je silový borec, který v zápasech hodně tlačí na pilu a věří v sílu svých granátů.

Patrik Kincl půjde do tohoto zápasu s rekordem dvaadvacet výher a devět porážek, kdy 45 % vítězství získal knockoutem. Patrik se měl v KSW představit již ve dvou zápasech. Duel s Robertem Soldicem odpadl z důvodu Kinclova zranění, ten s Michalem Materlou neproběhl kvůli koronaviru. Naposledy se tak reprezentant ASA ukázal loni v létě na turnaji PFN v zápase s Italem Mattia Schiavolinim. Tento souboj ovládl po třech kolech jasně na body.

Premiéra v nové organizaci je vždy důležitá a zdá se, že Patrik dostal ideálního soupeře na rozjezd. V zápase se dá očekávat, že Drwal bude těžším a silnějším borcem. Patrik se bude muset spolehnout na dobrý pohyb a hlavně se nepouštět do zbytečných přestřelek. Čím bude zápas delší, tím by měl mít více navrch český borec. Ten se při zranění ruky na fyzičku extrémně zaměřil a tvrdí, že je připraven nejlépe v životě. Pokud nebude stíhat v postoji, může se spolehnout na svůj excelentní wrestling. Věříme, že zvítězí všestrannost a vyšší zápasnické IQ nad hrubou silou. Kurz na triumf Patrika Kincla je 1.42.

Sledujte bojové sporty v Česku. Už brzy se uskuteční galavečer Oktagon 20. Vsaďte si taktéž na své favority:

 —> Sledovat a sázet z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat a sázet ze SLOVENSKA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • KSW
  • Patrik Kincl si odbude premiéru v prestižní polské MMA organizaci KSW