top fight logo export web
michal martinek vyhra ksw

Soupeře jsme přejeli rozdílem třídy, těší Martínkova trenéra. Už se mluví o dalším zápase

Michal Martínek má za sebou úspěšný debut v nové organizaci, kde má políčeno na pás šampiona těžké váhy.

„Blackbeard“ nyní o víkendu přemohl polského soupeře Filipa Stawowyho, jemuž v tříkolové bitvě v podstatě nedal ani čuchnout. To mimo jiné shrnul ve svém hodnocení i jeho trenér Adnré Reindes, který s chválou na svého svěřence rozhodně nešetřil.

“První úspěšný krok v nové organizaci máme za sebou, dominantní vítězství Michala Martínka nad odolným polským soupeřem na turnaji KSW. Důležité vítězství, ve kterém si Michal vyzkoušel, jak na tom je a jestli naše příprava jde správným směrem.

Michal chytil tempo těžkých vah, kde dokáže těžit ze svých předností, a soupeře přejel rozdílem třídy. Ukončit se ho nepodařilo, ale to jsme trochu předpokládali a snažili jsme se nastavit hlavně správnou taktiku a rytmus. Obojí se povedlo na jedničku a soupeře, který i u českých sázkových kanceláří byl mírným favoritem, jsme jasně porazili.  Naše ambice jsou jen ty nejvyšší a už brzy zveřejníme termín dalšího zápasu.”

Jak všude zní, Michalovým záměrem je titul šampiona. Zatím s ohledem k tomuto cíli zůstává pokorný, ale zároveň si za ním půjde všemi svými silami.

Mírným překvapením možná je ta informace, že Blackbeard po své tříkolové válce lenit nehodlá. Na řadu přijde nejspíše jen drobný odpočinek a pak se ihned přesuneme k dalšímu zápasu, který nám bude odhalen co nevidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený André Reinders (@andre.reinders)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!