top fight logo export web
miroslav broz ksw

Takový výkon jsem nechtěla, není spokojená Šormová po své premiéře v KSW

KSW 65 bylo speciální díky dvojímu zastoupení domácích zápasníků. Fantastický turnaj, na kterém dokázal svoji dominanci Roberto Soldič, se bohužel obešel bez českého vítězství. Blíže k němu měl rozhodně Míra Brož, který se v souboji s Niedzwiedzem dostal několikrát do pozice, ze které mohl souboj ukončit. Premiéra však skončila remízou, která ve finále neuspokojila ani jednoho z bojovníků.

„Omlouvám se všem, dělal jsem maximum, abych ten knockout doručil. I tak ale doufám, že se zápas líbil, já si to užil a bylo to velká čest reprezentovat Česko. Respekt nesmí chybět, bardzo dziekuje za walku.“

Inkvizitor si tímto soubojem splnil velký sen nastoupit v KSW. Jeho nový chlebodárce RFA mu naštěstí umožňuje střídavé starty v obou organizacích, a tak se dost možná Brož brzy dočká další šance v nejlepší evropské lize.

Magda Šormová byla jako jedna z hlavních favoritek celé karty. Bývalá šampionka WWFC bohužel svým výkonem nepřesvědčila sudí k tomu, aby si proti domácí Anitě Bekus odnesla vítězství na body. K ukončení měly obě bojovnice poměrně daleko.

„Takovýto výkon jsem ve své premiéře v KSW předvést nechtěla… Prohra na body, budu se muset znovu podívat na zápas, zamyslet se hlavně, co si z toho užitečného odnést. Díky celému týmu a všem sparing partnerkám a partnerům, kteří mi v přípravě pomáhali. A samozřejmě i Alanovi, který vždy vyžere dělání váhy a celkově si užívá mojí přípravu se vším všudy.“

I přes prohru se zdá, že by svěřenkyně Andrého Reinderse mohla dostat v KSW další šanci. Talent a schopnosti na uplatnění rozhodně má, a bylo by příjemné sledovat domácího bojovnici, jak větrá vrchní patra žebříčku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!