Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
OKTAGON 23 zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád, analýza a live přenos
Roman Paulus Michal Konrad mma

OKTAGON 23 živě zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád, analýza a live přenos

Československý souboj dvou mladých borců by měl být jednou z ozdob turnaje OKTAGON 23.

Michal Konrád je na domácí scéně etablovaným zápasníkem, ale v poslední době neprožívá výsledkově šťastné období. Šňůru porážek sice dokázal utnout na galavečeru OKTAGON 21, kde porazil Igora Lukačoviče, ale vzhledem k tomu, že mladý Slovák přijal souboj pouze několik dní před turnajem, jednalo se o povinné vítězství. Migel tak upravil svoji bilanci na pět výher a sedm porážek, kdy 60 % vítězství získal submisí.

Zástupce známého Spartakus Fight Gymu Roman Paulus se slušně uvedl již v projektu Underground. V souboji s Tomášem Drábikem vytáhl brutální highkick a svého soupeře poslal do šatny již v prvním kole.

OKTAGON 23 zdarma: Roman Paulus vs. Michal Konrád

Po tomto představení následovalo ještě úspěšnější vystoupení v posledním pokračování OKTAGON Výzvy. Paulus obdaroval kopem na hlavu i zkušeného Vlada Lengála a v náročném finále přetlačil po pěti kolech Tomáše Zajace. Tato výhra je jediný profesionální zápas počítaný do oficiálních statistik.

Michal má několik trumfů, které by mohl v tomto souboji vytáhnout. Lepší wrestling, větší síla, váhová převaha, to vše by mělo být na straně zástupce Gorila MMA. Za slovenskou nadějí pak půjde lepší pohyb a schopnost vytáhnout překvapivý KO úder nebo kop, to kdykoliv v průběhu souboje. Naše redakce vidí šance obou bojovníků vyrovnané, a i proto se nám líbí vyšší kurz na Romane Pauluse.

Zde můžete tento souboj sledovat zdarma. Přinášíme online video.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin