Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
barborik buchinger zapas stoleti
Foto: Instagram/Oktagon MMA

Oktagon 27: Informace, fight card, výsledky a živý přenos v TV

Návrat největší tuzemské organizace na Slovensko a jako vrchol boj o titul, přesně to nám již tento víkend přinese sedmadvacátý turnaj OKTAGONu.

Hlavní událost celého večera je jasná, střet jedné z legend domácí scény Ivana Buchingera a nebezpečného vyzyvatele Vojto Barboríka. Ve hře bude pás pérové váhy a pokud se Ivanovi podaří zvítězit, stane se historicky prvním dvojnásobným šampionem OKTAGONu.

Hala bude ve varu i z dalšího souboje. Domácí Robo Pukač se pokusí vyzrát na prakticky neukončitelného Maďara Mátého Kertésze. Diamantový Čávo si v posledním zápase snadno poradil s Honzou Malachem, ale Máté má dvě výhry v řadě nad Jungwirthem a Carvalhem.

Stejnou sérii neúspěchů nese na zádech Gábor Borároš. Nejprve nestačil na Španěla Primeru, který mu udělal obrovský cut na čele a pak se nechal utahat a vybodovat od Matúše Juráčka. Nyní se pokusí oživit skomírající kariéru proti Mickaelu Leboutovi, ale veterán UFC rozhodně nepřijede na Nepelu prohrát a bude chtít zúročit zkušenosti z Cage Warriors, M-1 nebo BAMMA.

Hlavní kartu pak doplní zápas Bojana Veličkovice s velezkušeným Carlo Praterem a návrat Vlasta Čepa, kterého čeká Milos Kostic.

Prelims nám nabídne bitvu rozjetého Fero Fodora s mistrem Evropy v Muaythai Matoušem Kohoutem. V dalších zápasech potom uvidíme například vítěze poslední OKTAGON Výzvy Romana Pauluse nebo obrovského Štefana Vojčáka.

Hala ve slovenské metropoli může být zaplněna ze 75% a tak nás určitě čeká bouřlivá atmosféra, která vyhecuje bojovníky k výborným výkonům. Sledovat akci bude možné přes streamy sázkových kanceláří nebo v lepší kvalitě po zakoupení PPV.

OKTAGON 27: Fight card a výsledky

  • Ivan Buchinger vs. Vojto Barborík (na body)
  • Robert Pukač vs. Máté Kertész (na body)
  • Gábor Boráros vs. Mickael Lebout (na body)
  • Bojan Veličkovič vs. Carlo Prater (technické KO – kolo 1)
  • Vlasto Čepo vs. Milos Kostic (technické KO – kolo 1)
  • Matouš Kohout vs. František Fodor (zrušeno – Fodor zdrav. problémy)
  • Jonas Magard vs. Elnur Veliev (škrcení – kolo 2)
  • Roman Paulus vs. Szymon Rakowicz (na body)
  • Michal Plesník vs. Matěj Šurin (na body)
  • Štefan Vojčák vs. Andrii Ogol (technické KO – kolo 1)

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin