top fight logo export web
oktagon 28 matej penaz video

Oktagon 28: Matěj Peňáz vs. Mateusz Strzelczyk, podrobnosti

Turnaj OKTAGON 28 nám nabídne jako vyvrcholení prelims další vystoupení jednoho z největších talentů domácí scény bojových sportů.

Matěj Peňáz zatím úspěšně kombinuje MMA a kickbox, ale tentokrát jej prověří zkušený Mateusz Strzelczyk. Polský borec má na kontě dvacet zápasů a českým fanouškům již ukázal, že jej není radno podceňovat.

V OKTAGONu se premiérově představil na turnaji OKTAGON 17, kde si překvapivě snadno poradil s Vlasto Čepem. Srbského rváče si dokázal udržet na distanc a po přechodu na zem jej totálně vyškolil.

O dva turnaje později narazil Mateusz na Piráta Kryštofiče. Dočasný šampion byl nad jeho síly a podlehl mu TKO ve druhém kole.

Naposledy se pak třicetiletý borec ukázal na galavečeru organizace FEN. Ani tady se mu nedařilo a opět si odnesl prohru TKO ve stejném čase jako s Pirátem. Momentálně tak disponuje rekordem devět výher a deset porážek, kdy 56 % vítězství získal na body.

Matěj Peňáz zlikvidoval všechny tři soupeře, které před něj OKTAGON postavil a stačilo mu na to pouze necelých osm minut! Jak se dalo čekat od elitního kickboxera z Glory, rozebírá si své oponenty především v postoji, ale také již prokázal, že umí rychle vstávat a dobře bránit pokusy o strhy.

Oktagon 28: Matěj Peňáz vs. Mateusz Strzelczyk

Polák se s největší pravděpodobně pokusí o stejný scénář jako všichni předešlí protivníci, tedy dostat jej pod sebe a otestovat, co se na zemi již naučil. Pro Strzelczyka je ale Peňáz extrémně nadaným sportovcem s výjimečnými dispozicemi a tak se tato strategie opět setká s neúspěchem.

I když se zdá, že by Mateusz mohl Matěje prověřit, očekáváme další dominantní vystoupení Moneyho. Kurzy jsou nastaveny opravdu nízko, ale sázka na Peňázovu výhru TKO za 1.40 se jeví jako bezriziková.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.