top fight logo export web
Daniel Dittrich Thomas Narmo

Oktagon 29: Daniel Dittrich vs. Thomas Narmo, podrobnosti

Na OKTAGONu 29 nás čeká zatěžkávací zkouška originální kruhové klece. Střetnou se totiž dva borci, kteří musí dost shazovat, aby dokázali splnit limit těžké váhy. České barvy bude reprezentovat Daniel Dittrich a soupeřem mu bude norský borec Thomas Narmo.

Poslední Viking je rozhodně zajímavou akvizicí do poměrně vybrané těžké váhy OKTAGONu. Neporažený borec má momentálně na kontě čtyři výhry, které přišly vždy v prvním kole.

Poslední zápas sedmadvacetiletého pořízka bohužel neurčil vítěze, Narmo se v něm střetl s kulturistou Alainem Ngalanim po záštitou ONE Championship. Opatrný souboj hodně ovlivnily kopy do rozkroku od obou bojovníků a zápas tak byl ukončen NC.

Dan Dittrich si v poslední době vybral opravdu těžké výzvy a tomu odpovídá i jeho negativní skóre čtyři výhry a pět porážek. Nyní přišel pro ostravského borce čas na prolomení této bilance.

Oktagon 29: Daniel Dittrich vs. Thomas Narmo, video

Thomas je sice těžký oříšek, ale Dittrich bude na domácí půdě a navíc umí prodat svoje zkušenosti na zemi. Pokud se mu povede dostat Vikinga na podlahu klece, bude mít obrovskou výhodu.

V postoji se naopak obáváme absolutní dominance Narma, který se sice spoléhá na tvrdé „jedničky“, ale vzhledem k jeho parametrům je jasné, že bude Dittrichovi škodit ve velké míře.

Neporažený Viking je jasným favoritem, ale pokud hledáte zajímavou sázku, zkuste ostravského borce v kurzu skoro 2.5! Šance jsou podle nás vyrovnané a Dan Dittrich umí rozhodně překvapit…

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.